Close

UWAGA! Informujemy, że od 1 grudnia 2020 roku zmianie ulegają dane naszej firmy. Pełna nazwa brzmi:

Omega System L.Polakowski, M.Serafińska-Polakowska s.c., ul. Pszczelnicza 14, 41-100 Siemianowice Śląskie

jednocześnie informujemy, że NIP, REGON, NUMER KONTA BANKOWEGO pozostają bez zmian.

1 października 2016

Aranżacje wolnostojące

Są one chyba najbardziej elastycznym klockiem w układance skupiającej się na złożeniu genialnego systemu wystawienniczego pod konkretny produkt lub wydarzenie. Systemy wolnostojące nie stawiają żadnych ograniczeń, co tak naprawdę pozwala na zbudowanie nawet stoiska zajmującego całą halę targową i nie pozostawiającego miejsca dla konkurencji.

Tego rodzaju koncepcja ekspozycji handlowej pozwala stworzyć więcej niż jeden obszar centralny, pozwala on na najbardziej elastycznych podział z możliwych jeżeli chodzi o obecnie stosowane meble wystawiennicze. W ramach systemu wolnostojącego możecie zastosować wszystko co branża ma do pokazania, w szczególności lady wystawiennicze, stoiska, gabloty, ścianki ekspozycyjne, a nawet ramki stojące, które można przestawiać nawet w trakcie trwania wydarzenia. Dzisiaj na pewno nie można w tym temacie pominąć najróżniejszych rozmiarów przenośnych paneli multimedialnych lub projektorów. Niejedna firma korzystająca ze stoisk wolnostojących przestawia ich elementy, aby każdego dnia wielodniowej imprezy targowej prezentowały inną koncepcję zagospodarowania przestrzennego. Taka dynamika dobrze odbierana jest przez gości danego wydarzenia handlowego.

Aktualnie nawet najdziwniejsze elementy mogą przynieść pozytywny efekt dla systemu wystawienniczego w wersji wolnostojącej. Niech jednak fantazja nie poniesie Was zbyt daleko, bo możecie stać się świadkami własnej medialnej porażki. Dobrze jest skonsultować wewnętrznie każdą możliwą konfigurację takiego stoiska, aby nie musieć w panice dokonywać zmian w miejscu docelowym.