Close

11 stycznia 2021

Elementy funkcjonalne Systemu QUBE. Jak dobrze wyeksponować markę i produkt na stoisku reklamowym?

Atrakcyjna szata graficzna i intrygujący odbiorców przekaz to podstawy praktycznie każdej kampanii out- oraz indoorowej. Rzecz w tym, żeby wzbudzone zainteresowanie odpowiednio wykorzystać. Wielu konsumentów nie przywiązuje specjalnej uwagi do reklam w przestrzeni publicznej, są zajęci wieloma innymi rzeczami. Są jednak pewne rozwiązania, które pozwalają nakłonić ich do przyjrzenia się ofercie kiedy już znajdą trochę czasu. Na przykład ulotki.

Standy reklamowe z dodatkowymi półkami oraz gablotami dadzą więcej możliwości skutecznej promocji

Zachęcenie kogokolwiek, by wziął broszurę i nie wyrzucił jej do kosza za rogiem, stanowi niemałe wyzwanie. Jednak dzięki odpowiednio wyposażonym stojakom można prowadzić skuteczną dystrybucję materiałów reklamowych – bez ponoszenia większych kosztów. Firma Omega System dysponuje odpowiednimi nośnikami oraz elementami funkcjonalnymi do takich zadań. Nasze konstrukcje projektujemy w taki sposób, aby można je było dostosować do bieżących potrzeb. W efekcie statyczne standy reklamowe da się zamienić w regał z drukami, wystawę produktów sprzedawanych w POS-ie albo solidną podstawę dla ekranu wyświetlającego prezentacje, spoty lub inne materiały multimedialne. Rozmaitych rozszerzeń dedykowanych stojakom mamy znacznie więcej!

Rozwiązania Omega System pozwalają na błyskawiczny montaż i demontaż paneli na stojaku

Wspólną cechą wszystkich elementów jest prostota obsługi. Dzięki temu nawet najbardziej złożone, składające się z wielu modułów oraz dodatków konstrukcje da się postawić w mgnieniu oka. Skoro firmowe stoisko może stać w określonym punkcie tylko przez określony czas, należy ten okres wykorzystać do maksimum. Do stabilnego założenia elementów funkcjonalnych na ramę standu reklamowego wystarczy podstawowy zestaw narzędzi. Przy czym nie trzeba mieć szczególnie rozwiniętych zdolności manualnych. Co ważne, ich obecność w żaden sposób nie zakłóca głównej ekspozycji, wręcz przeciwnie: uwydatnia największe zalety prezentowanych produktów oraz cechy wyróżniające markę spośród innych w branży. Więcej informacji udzielą konsultanci Omega System – zapraszamy do kontaktu i wysyłania zapytań dotyczących ram oraz stojaków QUBE!

Exit mobile version