Close

6 kwietnia 2020

Jeśli dysponujesz jakąkolwiek przestrzenią, ścianka reklamowa sprawi, że będzie Ci ona służyć

Postać miejsca, w którym wykonujemy swoją pracę, zawsze ma ogromne znaczenie. Jeśli jednak jej efekty zależą od tego, jakie wrażenie uda nam się wywrzeć na innych osobach, staje się to zagadnieniem pierwszorzędnej wagi. Dostępne obecnie elementy systemów wystawienniczych sprawiają, że każdą przestrzeń można radykalnie przeobrazić w kilka chwil, w sposób niepozostawiający wątpliwości co do profesjonalizmu stojącego za tym podmiotu.

Nie wystarczy, że zaznaczysz swoją obecność. Dominuj!

Wymagające bywają zwłaszcza te przedsięwzięcia, kiedy to zmuszeni jesteśmy gościć w przestrzeni, na której postać nie mamy większego wpływu. Można być ona nawet niezwykle efektowna, jednak celem każdej konferencji, uroczystości, prezentacji czy innego wydarzenia, będzie nasza promocja, a otoczenie musi temu służyć.

Niekiedy wystarczy, że jego adaptacja ograniczy się do wniesienia umiarkowanie okazałych nośników znaków graficznych, pełniących rolę pewnego rodzaju totemów. Jeśli tylko jest taka możliwość, warto jednak pójść znacznie dalej.

Jak łatwo przekonać się przeglądając naszą ofertę, jesteśmy w stanie przygotować wielometrowe ścianki pozwalające na całkowite odmienienie postaci przestrzeni, w której się znajdziemy. Wraz z umiejętnym wykorzystaniem architektury danego obiektu pozwala to na stworzenie niepowtarzalnej scenerii, całkowicie dostosowanej do wymagań związanych z przyjętymi przez nas zasadami identyfikacji wizualnej czy też charakterem organizowanego przez nas wydarzenia. Plansze zadrukować można w dowolny sposób – otwiera to znakomite perspektywy przed twórczymi grafikami.

Ścianka reklamowa może mieć tyle postaci, ile zastosowań

To w swojej istocie dość prosty element, jakkolwiek postać jego konstrukcyjnych szczegółów jest efektem drobiazgowych udoskonaleń, wprowadzanych na bazie naszych wieloletnich doświadczeń. Ścianka reklamowa jest wobec tego nośnikiem niezwykle wszechstronnym, przydatnym w najrozmaitszych sytuacjach.

Tworzenie zabudowy targowej to jedno z nich. Stworzymy korzystne tło i wygrodzimy powierzchnię, którą mamy do dyspozycji. Możemy jednak także w efektowny sposób zorganizować znacznie większą przestrzeń, obejmującą np. część lub całość większej sali, z czego korzystają np. nowoczesne placówki muzealne, tworząc niepowtarzalne ekspozycje stanowiące spójny estetycznie i funkcjonalnie system.

Proponowane przez Omega System nośniki projektowane są tak, aby nie sprawiały żadnych problemów przy magazynowaniu, transporcie, montażu i demontażu – a więc byłyy znakomitymi narzędziami pracy twórców zabudów czasowych. Doskonały efekt estetyczny sprawia jednak, że równe dobrze stanowić mogą stały element aranżacji wnętrza – korytarzy, sal konferencyjnych, czy jakichkolwiek innych miejsc o znaczeniu reprezentacyjnym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty!