Close

12 października 2020

Lekka, trwała ścianka reklamowa to podstawa każdej zabudowy targowej. Jak stworzyć naprawdę atrakcyjne stoisko?

Branżowe kongresy, konferencje czy pokazy to zawsze duże wydarzenie – bez względu na okoliczności czy konieczne ograniczenia. Dla rozwijającej się firmy każde, nawet kameralne targi są ogromną szansą na pokazanie się przed przyszłymi klientami. Każdy element stanowiska musi być dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, a ścianki reklamowe pełnią podwójnie ważną funkcję.

Ten sam system wystawienniczy można wykorzystać podczas wielu kolejnych eventów

Z jednej strony należy upewnić się, że cała konstrukcja będzie stabilna, a zarazem wytrzymała. Stoisko, które wymagałoby jakiś poprawek, odciąga uwagę od tego, co najważniejsze. Tym jest przekaz marketingowy kierowany do precyzyjnie wybranej grupy docelowej, odbiorców o określonych oczekiwaniach, preferencjach zakupowych i życiowych priorytetach. Z tego względu każda ścianka reklamowa musi posiadać odpowiednie parametry, a jednocześnie zapewniać widoczną ekspozycję dla grafik promocyjnych, sloganów itd. W firmie Omega System opracowaliśmy szereg uniwersalnych rozwiązań o szerokim zastosowaniu. Linia nośników Qube to nasza odpowiedź na potrzeby firm i instytucji w zakresie marketingu.

Ścianki reklamowe wykonywane z tekstyliów zajmują mało przestrzeni magazynowej

O jakości naszych systemów targowych oraz konstrukcji wystawienniczych najlepiej świadczy zadowolenie dotychczasowych Klientów. Zawsze przykładamy ogromną wagę do jakości realizacji, chętnie wprowadzamy również innowacyjne pomysły w życie. Omega System uwzględnia nie tylko potrzebę przekazania komunikatu marketingowego w maksymalnie atrakcyjnej dla późniejszych widzów formie, ale też kwestie logistyczne. Szybkie rozkładanie i składanie do kompaktowej postaci, łatwość w transportowaniu pomiędzy kolejnymi targami, składowanie ścianek reklamowych gdzieś na zapleczu. Opracowaliśmy dedykowane akcesoria do tych celów, dzięki którym nośniki pozostają w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do składania zapytań!

Exit mobile version