Close

21 listopada 2022

Liczy się wizerunek. Jak duże znaczenie ma kreacja wizerunku marki?

W dzisiejszych czasach i erze pędzącej technologii coraz trudniej jest wyróżnić się z tłumu na tle konkurencji. Bardzo ważnym pojęciem w dzisiejszych czasach jest świadomość marki – to, w jaki sposób prezentuje się firma (zarówno w sieci, jak i na żywo) ma bowiem ogromny wpływ na jej postrzeganie przez potencjalnie zainteresowanych Klientów. Jeżeli Twoja firma będzie reklamować się w sposób awangardowy i jednocześnie otwarty, z pewnością o wiele bardziej zachęci osoby do skorzystania z oferowanych usług bądź produktów. Ścianki reklamowe jako element kształtujący wizerunek marki to doskonały wybór – w końcu nic nie przykuwa wzroku tak jak one!

Ścianka reklamowa Omega System – dlaczego warto wybrać takową formę reklamy?

Rozwiązanie to jest na tyle uniwersalne, że daje iście nieograniczone możliwości promocji. Nasze ścianki reklamowe są mobilne i nie sprawiają żadnych trudności zarówno podczas montażu, jak i demontażu. Opisywana przez nas metoda promocji pomoże Ci zadbać zarówno o wnętrze przedsiębiorstwa (używana jako stand w siedzibie firmy), jak i jego wizerunek zewnętrzny (zwłaszcza na licznych targach bądź konwentach). Ścianki reklamowe świetnie sprawdzą się też jako tło stoiska czy posłużą jako praktyczna tablica reklamowa z chwytliwym hasłem promocyjnym oraz logiem firmy. To właśnie Ty podejmujesz decyzję, co będzie zawierać Twoja wymarzona ścianka reklamowa. Nasze konstrukcje opracowywane są dzięki najnowszym technikom, a Klienci mają do wyboru aż trzy autorskie rozwiązania:

  • ścianki reklamowe QUICK QUBE

  • ścianki reklamowe BIG QUBE

  • ścianki wystawiennicze QUBE MUSSEO

Przygotowujemy płyty PVC z grafikami wybranymi przez naszych Klientów, podając im szczegółowe wytyczne dotyczące między innymi rozmiaru obrazu. Dodatkowo nasze ramy QUBE wypełnione są tkaniną, przez co są znacznie lżejsze i łatwiejsze w ewentualnym przenoszeniu. Ich rozmiar może być znacznie większy, zaś grafika jest wymienna – czyli by zmienić wygląd reklamy, należy po prostu użyć tkaniny z nowym wydrukiem. Ścianki reklamowe od lat funkcjonują jako forma skutecznej reklamy fizycznej. W Omega System nadaliśmy im nowoczesny design i dziś cieszą się one wysoką popularnością wśród Klientów z całej Polski, co potwierdzają liczne realizacje jakich się podjęliśmy na przestrzeni kilkunastu lat naszej działalności.

Modułowe elementy pozwolą Ci wybić się ponad konkurencję!

Ścianka reklamowa doskonale nada się do stworzenia estetycznej i funkcjonalnej zabudowy. Dzięki umieszczeniu na niej treści dotrzesz do publiczności i nawiążesz nowe relacje z potencjalnymi Klientami, tym samym zwiększając świadomość marki. Aby jednak doszło do takiego scenariusza, wpierw należy zadbać o to, jak zaprojektowana jest ścianka reklamowa. Design ma ogromne znaczenie w całym procesie promocji – doskonale o tym wiemy, dlatego nasz styl pracy opiera się o liczne konwersacje z Klientami. Powiedz nam o tym jak widzisz swoją wymarzoną reklamę, a my dobierzemy do niej odpowiedni produkt i zamienimy marzenia w realne cele!