Close

13 marca 2023

Ścianka targowa od Omega System to tradycja i innowacja w jednym

Tradycyjne formy reklamy po dziś dzień zajmują istotne miejsce w marketingu. Nie zapowiada się na to, by w najbliższym czasie uległo to jakiejkolwiek zmianie. Mimo stałego rozwoju internetu, świat rzeczywisty również wypełniają kolorowe banery czy stoiska, przy których producenci prezentują najnowszy wynalazek spod skrzydeł swojej firmy. Dowodem na wzrost popularności ścianek reklamowych są wciąż żywe targi marketingowe. Tego rodzaju wydarzenia to dla wielu okazja na to, by zaprezentować się szerszemu gronu odbiorców – zarówno potencjalnym Klientom i ewentualnym partnerom przy współpracy. Ścianka targowa ma na celu sprawić, że obie grupy zwrócą uwagę na Twoje stanowisko, a przy tym zechcą dowiedzieć się więcej o ofercie, jaką masz w zanadrzu. Współczesna technologia druku pozwoliła rozwinąć skrzydła kreatywności – ścianki targowe od Omega System są niepowtarzalne i dopracowane w każdym, nawet najmniejszym calu. Poznaj naszą moc sprawczą, powierzając nam swój pomysł.

Autorskie rozwiązania i indywidualne podejście – zobacz czym się zajmujemy

Mnogość realizacji dostępnych do przejrzenia na naszej stronie internetowej udowadnia, że potrafimy doskonale dostosować swoje działania do oczekiwań Klientów z różnych branż. Wyróżnia nas przede wszystkim indywidualne podejście do Klienta, przy jednoczesnym podpowiadaniu mu nieoczywistych inspiracji, które mogą wyróżnić jego stoisko z tłumu. Łączymy estetykę z praktyką, bazując na wieloletnim doświadczeniu i obecności na rynku. Powierzając nam swój projekt masz pewność, że zostanie on przekształcony w prawdziwe dzieło sztuki! Opiekujemy się naszymi Klientami od samego początku współpracy, począwszy od pierwszych rozmów o projekcie, aż do momentu otrzymania przez Klienta paczki z zawartością w środku. Ścianka targowa to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, dzięki któremu masz szansę zaistnieć wśród reszty twórców, dając poznać swoją markę od najlepszej strony. Skorzystaj z możliwości indywidualnego projektu dla swojej reklamy i w krótkim czasie zbuduj kompletne stoisko targowe na miarę własnych potrzeb marketingowych.

Każdy pomysł to diament do oszlifowania, czyli korzyści płynące ze współpracy

Zależy nam na utrzymywaniu pozytywnych relacji z Klientami – to właśnie dlatego jesteśmy skorzy do kontaktu przez mail lub numer telefonu. Przekazujemy kompleksową wiedzę i zawsze wywiązujemy się z umów, szanując swój czas i czas naszych Klientów. Zamawiając usługę w Omega System otrzymujesz gwarancję wykonania zlecenia przy jednoczesnym zastosowaniu się do szeregu wymagań. Niezależne od tematyki branży, w jakiej działasz – podejmiemy się każdego wyzwania! Nasze zestawy, w których znajduje się ścianka targowa, doskonale wpisują się w nurt nowoczesności. Odporne na zarysowania i uszkodzenia, mają mocne profile aluminiowe, pozwalające zachować jej trwałość i stabilność. Uniwersalność systemów reklamowych QUBE polega na tym, że zawsze możesz zmienić obraz przedstawiany na reklamie, wymieniając zawarty w niej plakat. To sprawia, że system reklamowy może służyć Ci przez lata, będąc inwestycją trafioną prosto w dziesiątkę.