Close

UWAGA! Informujemy, że od 1 grudnia 2020 roku zmianie ulegają dane naszej firmy. Pełna nazwa brzmi:

Omega System L.Polakowski, M.Serafińska-Polakowska s.c., ul. Pszczelnicza 14, 41-100 Siemianowice Śląskie

jednocześnie informujemy, że NIP, REGON, NUMER KONTA BANKOWEGO pozostają bez zmian.

26 października 2020

Standy reklamowe jako element zabudowy targowej. Zaprojektuj doskonale widoczne stoisko dla firmy

Nad koncepcją stanowiska promocyjnego trzeba pracować z dużym wyprzedzeniem. Konfrontacja różnych pomysłów, jakie padną podczas burzy mózgów, pozwala wypracować najlepsze rozwiązanie. Efekt końcowy to często połączenie kilku różnych, niezależnych idei. Każdy projekt trzeba jeszcze zamienić w namacalny system wystawienniczy, w czym Omega System ma ogromne doświadczenie.

Czasami wielkość ma znaczenie. Wysoka konstrukcja będzie lepiej widoczna dla uczestników

Standardowo zabudowa targowa ma niewiele ponad 2 metry wysokości. Tak, by pracownicy obsługujący targi mieli komfortowe warunki do wykonywania obowiązków promocyjnych, a jednocześnie byli w stanie sprawnie zdemontować stoisko. Czasami odstęp pomiędzy jednym eventem a drugim jest naprawdę minimalny i trzeba się mocno sprężać, aby nie naruszyć napiętego harmonogramu. Poręczne, optymalnie skonstruowane standy reklamowe pozwalają do maksimum wykorzystać każdą szansę na przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingowej. Systemy i nośniki oferowane przez naszą firmę są trwałe, a zarazem proste w obsłudze. Nie brakuje im też pożytecznych funkcjonalności.

Każdy stand reklamowy Omega System można wzbogacić o przydatne akcesoria

Prosty stojak albo kawałek ściany z interesującą grafiką to tylko jeden z pomysłów na ich wykorzystanie. Dzięki stabilnej konstrukcji i wykonaniu z aluminiowych profili mogą z powodzeniem służyć jako swego rodzaju podstawki pod inne materiały promocyjne – od regałów na ulotki po telewizory do emisji spotów. Standy reklamowe wydatnie wzmacniają przy tym wymowę oraz wyrazistość całego przekazu, jaki płynie z komunikatu marketingowego. Elastyczność da się połączyć z efektywnością, co produkty Omega System udowadniają już od dawna. Wystarczy spojrzeć na nasze portfolio, chętnie dodamy do niego realizację dla Twojej firmy!