Close

26 października 2020

Standy reklamowe jako element zabudowy targowej. Zaprojektuj doskonale widoczne stoisko dla firmy

Nad koncepcją stanowiska promocyjnego trzeba pracować z dużym wyprzedzeniem. Konfrontacja różnych pomysłów, jakie padną podczas burzy mózgów, pozwala wypracować najlepsze rozwiązanie. Efekt końcowy to często połączenie kilku różnych, niezależnych idei. Każdy projekt trzeba jeszcze zamienić w namacalny system wystawienniczy, w czym Omega System ma ogromne doświadczenie.

Czasami wielkość ma znaczenie. Wysoka konstrukcja będzie lepiej widoczna dla uczestników

Standardowo zabudowa targowa ma niewiele ponad 2 metry wysokości. Tak, by pracownicy obsługujący targi mieli komfortowe warunki do wykonywania obowiązków promocyjnych, a jednocześnie byli w stanie sprawnie zdemontować stoisko. Czasami odstęp pomiędzy jednym eventem a drugim jest naprawdę minimalny i trzeba się mocno sprężać, aby nie naruszyć napiętego harmonogramu. Poręczne, optymalnie skonstruowane standy reklamowe pozwalają do maksimum wykorzystać każdą szansę na przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingowej. Systemy i nośniki oferowane przez naszą firmę są trwałe, a zarazem proste w obsłudze. Nie brakuje im też pożytecznych funkcjonalności.

Każdy stand reklamowy Omega System można wzbogacić o przydatne akcesoria

Prosty stojak albo kawałek ściany z interesującą grafiką to tylko jeden z pomysłów na ich wykorzystanie. Dzięki stabilnej konstrukcji i wykonaniu z aluminiowych profili mogą z powodzeniem służyć jako swego rodzaju podstawki pod inne materiały promocyjne – od regałów na ulotki po telewizory do emisji spotów. Standy reklamowe wydatnie wzmacniają przy tym wymowę oraz wyrazistość całego przekazu, jaki płynie z komunikatu marketingowego. Elastyczność da się połączyć z efektywnością, co produkty Omega System udowadniają już od dawna. Wystarczy spojrzeć na nasze portfolio, chętnie dodamy do niego realizację dla Twojej firmy!

Exit mobile version