Close

15 maja 2023

Stoisko na targi branżowe – o czym musisz pamiętać jako wystawca?

Targi branżowe są znakomitą okazją na zaprezentowanie swojej firmy z jak najlepszej strony. Dobrą informacją dla polskich przedsiębiorców jest fakt, że z roku na rok liczba tego typu wydarzeń wzrasta. Targi najczęściej organizowane są w dużych miastach takich jak Wrocław, Poznań, Gdańsk czy Warszawa. Oznacza to, że możliwości na ukazanie się większej ilości publiczności jest już zdecydowanie więcej niż było kilkanaście lat temu. Jednak samo pojawienie się na targach jako wystawca nic nie wskóra – ważne jest również to, jak firma planuje wyróżnić się wśród setki innych uczestników. Kwintesencją wszystkich przygotowań jest dobrze skonstruowane stanowisko. Bez odpowiedniego przygotowania i oryginalnej koncepcji, firma nie będzie w stanie przebić się przez morze konkurencji. Eksperci polecają rozpocząć przygotowania do targów nawet na pół roku przed datą wydarzenia. Powód? Im bardziej przemyślana będzie strategia, tym lepszy efekt uda się nią osiągnąć. Cel uczestnictwa w targach jest dla każdego taki sam: zdobyć nowych klientów i zwiększyć rozpoznawalność swojej marki wśród potencjalnie zainteresowanych.

Ścianka targowa jako niezbędny element do skutecznej prezentacji

Czasy jednolitych stanowisk dla każdej firmy już dawno odeszły w niepamięć – dowodem na to są współczesne targi branżowe pełne różnorodnych stoisk targowych, obfitych w nowoczesne rozwiązania w postaci elementów modułowych, interaktywnych dodatków czy ciekawych dekoracji. Podstawą większości tych stanowisk wciąż pozostaje ścianka targowa element, którego wręcz nie może zabraknąć na stanowisku firmy. W Omega System zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych systemów wystawowych QUBE, których celem jest przyciąganie wzroku potencjalnie zainteresowanych osób oraz zachęcanie do bezpośredniej interakcji poprzez m.in. zrobienie sobie selfie na jednej ze ścianek. Projektujemy systemy modułowe na indywidualne zamówienie naszych klientów, dostosowując projekty do ich wymagań i oczekiwań. Dwadzieścia lat doświadczenia na rynku nauczyło nas, że siła skutecznej promocji tkwi przede wszystkim w oryginalności i kreatywności, jaką trzeba wyróżnić się wśród reszty. Między innymi dlatego w naszych realizacjach nie spotkasz powtarzalności; każde zamówienie to pokaz awangardy i umiejętności specjalistów z Omega System. Między innymi dzięki temu możemy pochwalić się licznymi realizacjami, które odnaleźć można na naszej stronie internetowej.

Ścianka targowa może towarzyszyć Ci dosłownie wszędzie!

Targi branżowe często wymagają od nas spakowania walizek i udania się na kilkudniową podróż do miasta, w którym ma miejsce wydarzenie branżowe. Każda wykonana przez nas ścianka targowa stworzona jest z wytrzymałych materiałów, które doskonale znoszą warunki transportowe. Lekkość systemów sprzyja ich montażowi i demontażowi, dzięki czemu nie trzeba tracić czasu na dodatkowe mocowanie się z każdym elementem. Modułowość systemów wystawienniczych QUBE sprawia, że nasi Klienci mogą stale zaskakiwać uczestników tego typu eventów nowym designem swojego stanowiska – jednocześnie nie zmieniając głównego szkieletu prezentacji, jakim jest nasza ścianka targowa.