Close

Stojaki QUBE

Mała rzecz, a cieszy

System QUBE to nie tylko wielkogabarytowe ścianki. Swoim Klientom oferuje również ramy tworzące stojaki do przechowywania ulotek i materiałów reklamowych.

To doskonałe rozwiązanie, ponieważ już sam stojak pełni funkcję reklamową, którą ulotka jedynie uzupełnia. Istnieje możliwość umieszczenia na ramie QUBE także ekranu komputera i wyświetlania filmów reklamowych. Zwiększa to interaktywność przekazu i pobudza zainteresowanie reklamą.

Rozmiary stojaków można dowolnie modyfikować, a kieszenie na ulotki dostosowane są do formatów druków. Stojaki czy standy reklamowe będą też idealnym uzupełnieniem stoisk wystawowych zbudowanych z modułów QUBE.

Funkcjonalna konstrukcja o ogromnym potencjale. Stojaki reklamowe z kolekcji QUBE dają nieograniczone możliwości przy wyborze miejsca docelowego, w którym zostaną zastosowane. Gwarantują one bardzo efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni oraz mogą z powodzeniem realizować wiele użytecznych funkcji. Nie tylko jako konstrukcje reklamowe, ale np. jako standy informacyjne.