Close

19 kwietnia 2021

Zbuduj stoisko targowe, wykorzystując ścianki reklamowe. Pomożemy Ci!

Uczestnictwo w targach wystawienniczych to pierwszy krok na drodze do aktywnego pozyskiwania klientów. Żeby przyciągnąć do siebie wiele osób przybyłych na wydarzenie, należy zadbać o atrakcyjny wystrój stoiska. Musi być ono zbudowane z profesjonalnych elementów i oferować zwiedzającym więcej, niż zabudowy przygotowane przez inne firmy. Zastanawiasz się, jak zadbać o spójną identyfikację wizualną swojego stoiska? Najlepiej to zrobić z pomocą specjalistów z Omega System!

Ścianka reklamowa, wykonana specjalnie dla Ciebie. Od tego zaczniemy

Każdy system reklamowy to konstrukcja, tworzona na zamówienie. Jej zadaniem jest przyciąganie uwagi, oddziaływanie na wyobraźnię i wzbudzanie zainteresowania potencjalnych klientów. Przygotowaniem elementów wyposażenia stoisk targowych zajmują się eksperci – i to właśnie im warto powierzyć pracę nad projektem dla swojej firmy. W Omega System opracowujemy stoiska promocyjne, ściany reklamowe, pylony, parawany i stojaki na targi oraz inne wydarzenia. Każdy projekt traktujemy, jak wyzwanie, finalnie dostarczając fachowo wykonane systemy identyfikacji wizualnej dla firm z różnych branż. Stawiamy na różnorodność i ścisłe dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Zleceniodawcy. Dlatego każda ścianka reklamowa, stojak czy lada wystawiennicza są przez nas wcześniej skrupulatnie projektowane.

Podejmij współpracę z Omega System i promuj markę, jak należy!

Współpracując w zakresie stworzenia autorskiego systemu wystawienniczego, wspólnie z Klientem wybieramy najlepszą konfigurację i dodatkowe akcesoria. Dzięki temu gotowa konstrukcja jest efektowna, adekwatna do potrzeb danej firmy. Jako, że jednym z głównych elementów stoisk wystawowych są ścianki reklamowe, to właśnie od nich proponujemy zacząć. W naszej ofercie wyróżniają się trzy rodzaje ścianek:

  • Ściany QUICK QUBE

  • Ściany BIG QUBE

  • Ściany QUBE MUSSEO

Z ich pomocą można w nietuzinkowy sposób zaprezentować swoją markę. Zadbamy o to, by przygotowane stoisko było spójne, miłe dla oka i interesujące. Z naszym wsparciem Twoja firma zostanie pozytywnie odebrana przez potencjalnych klientów i zrobi furorę na targach – w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Exit mobile version