Close

Ścianki reklamowe

Na pierwszy rzut oka niepozorna, na drugi?
Niezwykle skuteczna. Zobacz, dlaczego warto inwestować w ścianki targowe

W dzisiejszych czasach bezbłędnie wykonana kampania marketingowa stoi za sukcesem naprawdę wielu marek oraz produktów, o których marzy większość Klientów. Tradycyjne formy promocyjne, takie jak chociażby ścianka reklamowa, nadal cieszą się ogromną popularnością oraz skutecznością, która zaspokaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Zwłaszcza, jeśli promocja Twojego produktu lub usługi odbywa się na konferencji lub innych tego typu eventach. Wówczas oryginalne ścianki targowe mogą okazać się solidną kartą przetargową w walce o uwagę potencjalnych interesantów. Ścianka reklamowa to stosunkowo prosty, ale jednocześnie bardzo efektywny sposób na zaprezentowanie najróżniejszej treści. Takie elementy reklamowe mogą być stosowane także jako oryginalny sposób na zaaranżowanie przestrzeni wokół stanowiska lub sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na ścianki targowe. W Omega System udowadniamy, że atrakcyjna cena może iść w parze z jakością wybranych nośników.

Ścianki reklamowe to nasza specjalność.
Wybierz jedno spośród trzech autorskich rozwiązań Omega System

Jako producent z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem możemy pochwalić się rozbudowanym asortymentem na ścianki reklamowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią dla prowadzonej przez Ciebie firmy jest odpowiednie zaprezentowanie marki, usług czy chociażby samych produktów w dużym, zauważalnym dla potencjalnego Klienta formacie. Ścianka targowa od Omega System znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Możesz z niej skorzystać na wszelkich branżowych eventach. Stanowi ona także podstawę tradycyjnych kampanii marketingowych. To właśnie z tego powodu nasza ścianka reklamowa powinna znaleźć się w Twoim sklepie lub na korytarzu galerii handlowej, w której ulokowany jest prowadzony przez Ciebie punkt. Specjalnie z myślą o najbardziej wymagających zleceniodawcach przygotowaliśmy ścianki targowe w trzech wariantach. QUBE Line to proste, ale jednocześnie niezwykle skuteczne rozwiązanie. Ścianka na targi zbudowana z modułów pozwala dowolnie personalizować prezentowaną na nich treść, a zastosowanie lekkiego aluminium sprawia, że konstrukcja nie przyprawia problemów podczas transportu lub magazynowania. Minimalistyczna ścianka reklamowa może składać się z pojedynczego bądź składanego panelu o dowolnych wymiarach. Takie profile dodatkowo można wzbogacić o kieszenie na ulotki oraz ladę, co znacząco zwiększy funkcjonalność zestawu, a linią QUBE określana jest ścianka reklamowa o mocnym profilu aluminiowym. Spotkasz ją nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz budynków, przed biurowcami lub w centrach dużych miast.

Ścianka reklamowa

Reklama stacjonarna to klucz do przyszłego sukcesu Twojej firmy.
Ścianka reklamowa czeka na Ciebie!

W firmie Omega System czekają na Ciebie sprawdzone i oryginalne metody promocji. Aby kompleksowo zadbać zarówno o wnętrze swojego przedsiębiorstwa, jak i stanowisko mobilne podczas targów branżowych, warto zaopatrzyć się w ścianki reklamowe. Ta konstrukcja ma niesamowity wpływ na atrakcyjność miejsca, w którym odbywa się prezentacja lub sprzedaż produktów. Ścianka targowa stanowi idealne dopełnienie całego stanowiska podczas wydarzeń okolicznościowych lub eventów firmowych. Odpowiada za promowanie danych wyrobów oferowanych przez przedsiębiorstwo. Za pośrednictwem ścianki reklamowej możesz gustownie i praktycznie wzbogacić prezencję swojego asortymentu. U nas zdobędziesz najbardziej jakościowe komponenty, które przydadzą Ci się podczas wszelkiego rodzaju gal, pokazów, prezentacji czy konferencji.

Ścianki reklamowe i ich szerokie zastosowanie. Poznaj bliżej ten komponent!

Ścianki targowe na stałe weszły w reklamowy kanon różnych placówek oraz instytucji. Konstrukcje posiadające odpowiednie grafiki oraz treści przysłużą się w codziennym funkcjonowaniu muzeów. Prosta i estetyczna kompozycja na ściance targowej idealnie wpasuje się w styl danej wystawy, eksponując tym samym całe dzieło sztuki. Informacje zamieszczone na komponencie promocyjnym będą stosowanie odznaczać całą przestrzeń wystawienniczą. Jeśli już dzisiaj wiesz, że ścianka reklamowa z całą pewnością przydałaby się w Twoim przedsiębiorstwie lub placówce – nie zwlekaj dłużej i skontaktuj się z naszymi specjalistami. Doradzimy Ci odnośnie kompleksowej konstrukcji i wykonamy idealny komponent względem Twoich indywidualnych potrzeb. Ścianka na targi to niebywałe rozwiązanie dla każdej firmy. Stawiając na tę konstrukcję, zapewnisz sobie ponadprzeciętną reklamę stacjonarną.

Ścianka reklamowa Quick Qube

Ścianka na targi odznacza się wytrzymałością oraz solidnością.
Odkryj wszystkie zalety komponentu!

W Omega System wykonujemy różnorodne ścianki reklamowe stworzone z odmiennych materiałów. Jednak, każda z nich cechuje się trwałością i stabilnością. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonale wiemy, jak dopasować do siebie odpowiednie tworzywa, aby jakość produktów była najlepsza. Nasze ścianki reklamowe charakteryzują się również lekkością i mobilnością. Można śmiało je transportować z miejsca na miejsce, nie obawiając się o ich stan i kondycję. Każda ścianka targowa odznacza się odpornością na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu nadaje się zarówno wewnątrz budynków przedsiębiorstw czy instytucji, jak i przed obiekty w formie reklamy zewnętrznej. Konstrukcje są niezwykle praktyczne i estetyczne. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę naszych komponentów. Możesz również złożyć u nas spersonalizowane zamówienie, które zrealizujemy za pośrednictwem nowoczesnych i skutecznych technologii. Gwarantujemy, że w parze z doskonałym projektem zawsze będzie szła atrakcyjna cena.

Zapoznaj się z naszymi autorskimi rozwiązaniami!
Ścianki reklamowe to specjalność firmy Omega System.

Ścianka reklamowa to nieodłączny element naszego asortymentu. Od ponad 20 lat tworzymy komponenty na targi i wszelkiego rodzaju eventy. Potrafimy wpasować się idealnie w oczekiwania naszych Klientów. Dzięki temu od ćwierćwiecza jesteśmy liderem na rynku systemów marketingowych i wystawienniczych. Każda ścianka reklamowa przez nas produkowana posiada oryginalny styl. Zgodnie z zamówieniem poszczególnych interesantów komponujemy konstrukcje z różnorodnych materiałów, które zagwarantują stabilność i wytrzymałość produktu. Od dziś nie musisz przejmować się o jakość elementów służących do promocji Twojego przedsiębiorstwa! Ścianka reklamowa czeka na Ciebie każdego dnia w naszej firmie Omega System. Zdobądź wyjątkowy i unikalny komponent, który sprawdzi się w trakcie różnych wydarzeń okolicznościowych.

Exit mobile version