Close

Stoiska wystawowe / reklamowe / promocyjne

Mobilne stoisko reklamowe QUBE, czyli nowoczesność połączona z ogromną skutecznością

INFO QUBE jest nowoczesnym zestawem służącym do budowy stanowisk mobilnych. Idealnych rozwiązań czasowych, które sprawdzają się podczas każdego branżowego eventu. Zaprojektowane w ten sposób stoiska reklamowe są stosunkowo lekkie i całkowicie mobilne. Umożliwiają one więc swobodne transportowanie i magazynowanie tego typu systemów wystawienniczych. Innowacyjne stoiska modułowe sprawdzają się w wielu przypadkach pawilonów, chociażby jako:

  • punkty informacyjne,

  • punkty sprzedaży,

  • stoiska reklamowe,

  • stoiska pasażowe,

  • stoiska wystawowe.

Stoisko promocyjne INFO QUBE oraz jego stelaż mogą być produkowane w różnych wielkościach. Jako doświadczony producent możemy zagwarantować, że specjalnie dla Ciebie stworzymy stoisko wystawowe dostosowane do warunków panujących na sali oraz do środków transportu.

 

Ramy INFO QUBE mają też tę zaletę, że można produkować je w różnych wielkościach, a tym samym dostosowywać je dowolnie do warunków panujących na sali oraz do środków transportu.

Chcesz osiągnąć sukces na branżowych wydarzeniach?
Postaw na stoisko wystawowe z Omega System

Planujesz udział w branżowych targach, konferencjach lub innych tego typu eventach? Doskonale! Specjalistyczne wydarzenia to niepowtarzalna okazja do rozpowszechnienia oferty firmy, a stoiska wystawiennicze od Omega System pomogą Ci w przyciągnięciu uwagi rzeszy Klientów. To właśnie w takich miejscach możesz spotkać największą liczbę osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami. Nie możesz zmarnować tej okazji! Wybierz nowoczesne stoisko wystawowe i wznieś ekspozycję towaru na nieosiągalny dotychczas poziom. W naszym asortymencie znajdziesz stoiska promocyjne linii QUBE, które charakteryzują się olbrzymią funkcjonalnością oraz możliwością swobodnego transportowania. Takie stoisko reklamowe z powodzeniem wykorzystasz podczas wyżej wymienionych wydarzeń. Nie oznacza to jednak, że systemy wystawiennicze należą do jednorazowych inwestycji. Punkty modułowe stanowią również o sile każdego miejsca sprzedaży oraz chociażby pawilonów informacyjnych w galeriach handlowych. Na specjalną uwagę zasługuje cena tego typu zestawów. Innowacyjne stoisko wystawowe INFO QUBE należy nazwać niezwykle budżetowym rozwiązaniem, którego funkcjonalność z całą pewnością przyniesie masę korzyści dla przedsiębiorców z niemalże każdej gałęzi przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stoiska promocyjne. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz wszechstronności personelu jesteśmy w stanie zagwarantować, że zamawiany w Omega System wyrób będzie cechował się skutecznością, atrakcyjną ceną oraz odpornością na trudy regularnego użytkowania.

Exit mobile version