Close

Stoiska wystawowe / reklamowe / promocyjne

Mobilne stoisko reklamowe QUBE, czyli nowoczesność połączona z ogromną skutecznością

INFO QUBE jest nowoczesnym zestawem służącym do budowy stanowisk mobilnych. Idealnych rozwiązań czasowych, które sprawdzają się podczas każdego branżowego eventu. Zaprojektowane w ten sposób stoiska reklamowe są stosunkowo lekkie i całkowicie mobilne. Umożliwiają one więc swobodne transportowanie i magazynowanie tego typu systemów wystawienniczych. Innowacyjne stoiska modułowe sprawdzają się w wielu przypadkach pawilonów, chociażby jako:

  • punkty informacyjne,

  • punkty sprzedaży,

  • stoiska reklamowe,

  • stoiska pasażowe,

  • stoiska wystawowe.

Stoisko promocyjne INFO QUBE oraz jego stelaż mogą być produkowane w różnych wielkościach. Jako doświadczony producent możemy zagwarantować, że specjalnie dla Ciebie stworzymy stoisko wystawowe dostosowane do warunków panujących na sali oraz do środków transportu.

 

Ramy INFO QUBE mają też tę zaletę, że można produkować je w różnych wielkościach, a tym samym dostosowywać je dowolnie do warunków panujących na sali oraz do środków transportu.

Chcesz osiągnąć sukces na branżowych wydarzeniach?
Postaw na stoisko wystawowe z Omega System

Planujesz udział w branżowych targach, konferencjach lub innych tego typu eventach? Doskonale! Specjalistyczne wydarzenia to niepowtarzalna okazja do rozpowszechnienia oferty firmy, a stoiska wystawiennicze od Omega System pomogą Ci w przyciągnięciu uwagi rzeszy Klientów. To właśnie w takich miejscach możesz spotkać największą liczbę osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami. Nie możesz zmarnować tej okazji! Wybierz nowoczesne stoisko wystawowe i wznieś ekspozycję towaru na nieosiągalny dotychczas poziom. W naszym asortymencie znajdziesz stoiska promocyjne linii QUBE, które charakteryzują się olbrzymią funkcjonalnością oraz możliwością swobodnego transportowania. Takie stoisko reklamowe z powodzeniem wykorzystasz podczas wyżej wymienionych wydarzeń. Nie oznacza to jednak, że systemy wystawiennicze należą do jednorazowych inwestycji. Punkty modułowe stanowią również o sile każdego miejsca sprzedaży oraz chociażby pawilonów informacyjnych w galeriach handlowych. Na specjalną uwagę zasługuje cena tego typu zestawów. Innowacyjne stoisko wystawowe INFO QUBE należy nazwać niezwykle budżetowym rozwiązaniem, którego funkcjonalność z całą pewnością przyniesie masę korzyści dla przedsiębiorców z niemalże każdej gałęzi przemysłu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stoiska promocyjne. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu oraz wszechstronności personelu jesteśmy w stanie zagwarantować, że zamawiany w Omega System wyrób będzie cechował się skutecznością, atrakcyjną ceną oraz odpornością na trudy regularnego użytkowania.

Najlepsza reklama dla Twojej firmy? Stoisko wystawowe!

Jeżeli zależy ci na tym, aby Twoja firma nie zniknęła w gąszczu i zdobywała coraz więcej zainteresowanych ofertą osób, zainwestuj w stoisko wystawowe. Nowoczesne, mobilne i przede wszystkim zaprojektowane według założeń firmy stoiska promocyjne, współcześnie są jednym z filarów doskonałej reklamy. Dzięki łatwości w transporcie i magazynowaniu, stoiska wystawowe sprawdzają się w bardzo wielu przypadkach – jako punkty informacyjne, stoiska pasażowe, stoiska reklamowe. Ze względu na prostotę w montażu i demontażu, mogą być wykorzystywane na rozmaitych targach czy znaleźć swoje miejsce w galeriach handlowych lub punktach sprzedażowych. Takowe wydarzenia są doskonałą okazją do zaprezentowania się w szerszym gronie zainteresowanych oraz zdobycia nowych klientów. To doskonały chwyt marketingowy i strategia – w końcu dobrze zaprojektowane stoisko przyciąga wzrok ludzi – a im ich więcej, tym lepiej.

Od pomysłu do projektu. Jak działamy w Omega System?

Wszystko zaczyna się od Twojego pomysłu – my zaś pełnimy fachowe doradztwo w kwestii przeniesienia go na wystawiennicze stoiska. Współpraca polega na licznych konsultacjach, a każdy z naszych klientów jest na bieżąco informowany o postępach oraz ma wgląd do ujrzenia indywidualnego projektu wykonanego na własne zamówienie. My dajemy z siebie 110%, aby jak najlepiej ziścić wizję każdego, kto tylko wybiera stoiska wystawiennicze jako formę reklamy – świadczy o tym wykorzystywanie najnowocześniejszych praktyk, w tym używania opracowanego systemu ram QUBE. W końcu wszystko zaczyna się od odpowiedniego montażu. Jeżeli zaś chodzi o stoisko promocyjne cena jest bardzo przystępna – produkt ten nie jest jednorazowego użytku, a jego poręczność i łatwość w montażu oraz demontażu sprawiają, że stoisko promocyjne można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Finalny produkt trafiający do Twoich rąk jest odpowiednio zabezpieczony przed urazami, dzięki czemu masz pewność, że produkt przychodzi do Ciebie w nienaruszalnym stanie.

Stoiska wystawowe skonstruowane przez Omega System – gwarancja niezawodności!

Wyznajemy zasadę, że jeżeli coś należy zrobić to trzeba za każdym razem dać z siebie wszystko. Zasada ma swoje odbicie w rzeczywistości – zawarta jest w naszych realizacjach dla wielobranżowych firm. Stoiska promocyjne producent Omega System łączą w sobie ponadczasowy design ze stabilną konstrukcją, jaką można układać wedle własnego uznania. Ty decydujesz, jak będzie ona wyglądać – my zaś spełniamy Twoje marzenia o doskonałej formie reklamy. Nie bez powodu uchodzimy za jednych z najbardziej rozpoznawalnych projektantów w Polsce – dzięki sile i determinacji staramy się sięgać gwiazd i sprowadzać ich światło na nasze produkty. QUBE system jest innowacyjnym wyjściem dla wszystkich, którzy chcą jak najlepiej przedstawić swoją markę, wykorzystując proste rozwiązania o powalającym designie. Już teraz poznaj nas i wszystkie stoiska promocyjne cena i jakość na ogromny plus. Zapraszamy wszystkich, którzy są zainteresowani konkretną reklamą, mogącą stać wszędzie – na zewnątrz i wewnątrz.

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Czy warto zainwestować w stoiska wystawowe?

To zależy. Jeżeli wiesz, że Twoja firma często wyjeżdża na różne targi, stoisko może okazać się koniecznością. Nasze stoiska są łatwe w montażu i stosunkowo lekkie, dlatego można zabrać je ze sobą naprawdę wszędzie!

#2 Czym dokładnie jest system QUBE?

QUBE jest nowoczesnym systemem opracowanym przez naszą firmę. Innowacyjny System Ram i akcesoriów służy do szybkiej aranżacji przestrzeni krok po kroku. Konstrukcja jest prosta do złożenia niczym puzzle, jednocześnie będąc stabilną i odporną na uszkodzenia mechaniczne.

#3 Na czym polega współpraca z Omega System?

Wszystko rozpoczyna się od koncepcji – ściśle współpracujemy Klientem, wpierw poprzez zrobienie pogłębionego wywiadu. Słysząc cel, w głowie szybko dostosowujemy do niego adekwatny produkt. Tworzymy projekt, zajmujemy się produkcją i gotowe! Można cieszyć się całkiem nowym, awangardowym systemem QUBE!

Exit mobile version