Close

Zabudowy targowe QUBE

Ramy QUBE to wszechstronny KOMPAKTOWY SYSTEM, rodzaj KLOCKÓW dla wystawców i projektantów o wszechstronnym zastosowaniu. Niezastąpiony w prezentacji grafiki w czystej formie, służący do budowy konstrukcji o charakterze targowym i wystawienniczym. System wyposażony w akcesoria do różnych zastosowań, także dyskretne lecz spektakularne oświetlenie.

Zobacz ofertę

ścianki wystawiennicze

W muzeum System QUBE posłuży do wytyczenia ścieżki zwiedzania, jednocześnie będzie nośnikiem informacji, którą nanieść można na panele w formie tekstu lub grafiki. W ścianach umieścić można podświetlane gablotki oraz półki, możliwe są także indywidualne rozwiązania na miarę.

Zobacz ofertę

Stoisko targowe

System QUBE to prosty sposób na stoiska targowe, który umożliwia ich aranżację w nieskończonej liczbie wersji. Korzystając z jednego zestawu ram stworzysz kilkanaście stoisk o różnym charakterze.

Zobacz ofertę

Meble ekspozycyjne

Nowoczesne wystawy interaktywne. Na zdjęciu wystawa interaktywna „Zagadki Optyki” w Instytucie Odkrywania Tajemnic wykonana przez Firmę OFF Science. System QUBE posłużył jako tło do prezentacji zjawisk z dziedziny fizyki.

Zobacz ofertę

Ramy tkaninowe

Jednolite tło dla eventu, konferencji prasowej lub telewizyjnej, element scenografii lub forma grafiki dekoracyjnej, to niektóre sposoby zastosowania jednolitych, dużych płaszczyzn tkanin rozpiętych na Ramach QUBE. Lekkie i duże.

Zobacz ofertę

Organizacja przestrzeni

System QUBE to doskonałe rozwiązanie do organizacji i podziału pomieszczeń. Lekki, tani system umożliwiający szybką zmianę układu przestrzeni, lub podział większej przestrzeni na mniejsze funkcjonalne pomieszczenia.

Zobacz ofertę

Ścianki QUBE

Złożone z kilku paneli graficznych ścianki do szybkiego montażu i łatwego demontażu bez użycia narzędzi, ścianki QUICK QUBE. Nośnik informacji i grafiki.

Zobacz ofertę

Kubik ekspozycyjny

Kubiki wystawiennicze powstały przy współpracy z Państwowym Muzeum na Majdanku. Koncepcja bryły systemu, będąca autorskim projektem Izabeli Tomasiewicz z muzealnego działu wystawienniczego, była możliwa do zrealizowania dzięki ramom wystawienniczym Omega QUBE Line.

Zobacz ofertę

Stoiska QUBE

Ramy QUBE to wszechstronny KOMPAKTOWY SYSTEM, rodzaj KLOCKÓW dla wystawców i projektantów o wszechstronnym zastosowaniu. Niezastąpiony w prezentacji grafiki w czystej formie, służący do budowy konstrukcji o charakterze targowym i wystawienniczym. System wyposażony w akcesoria do różnych zastosowań, także dyskretne lecz spektakularne oświetlenie.

Zobacz ofertę

Big QUBE

Atrakcyjna grafika w połączeniu z oświetleniem – ściany BIG QUBE – każde pomieszczenie stanie się wyjątkowym miejscem wypełnionym niepowtarzalną atmosferą. Oświetlenie QUBE to lampy led o dyskretnej budowie i dużej mocy światła, zdolne oświetlić dużą płaszczyznę w niemalże jednolity sposób.

Zobacz ofertę

Ściany muzealne

W muzeum System QUBE posłuży do wytyczenia ścieżki zwiedzania, jednocześnie będzie nośnikiem informacji, którą nanieść można na panele w formie tekstu lub grafiki. W ścianach umieścić można podświetlane gablotki oraz półki, możliwe są także indywidualne rozwiązania na miarę.

Zobacz ofertę

Meble

Rodzaj materiałów używanych do budowy ekspozycji decyduje o jej charakterze. System QUBE umożliwia wykorzystanie wielu rodzajów wypełnień. Lady, ekspozytory podświetlone od wewnątrz, białym lub kolorowym światłem potęgują wrażenie, wzbogacają ekspozycję.

Zobacz ofertę

Transport i magazynowanie

Do bezpiecznego, łatwego przewożenia i magazynowania ram QUBE oferujemy ergonomiczne akcesoria, które ułatwią logistykę każdego wystawienniczego przedsięwzięcia. Wyposażeniem zestawów QUBE są wózki transportowe, pokrowce oraz skrzynki i skrzynie na akcesoria.

Zobacz ofertę

Akcesoria

Akcesoria QUBE, są przemyślane, proste i łatwe w użyciu, bezpieczne.

Zobacz ofertę

Trwałe

Zainwestuj raz i ciesz się produktami przez lata.

Estetyczne

Przekonaj się, jak łączymy solidne wykonanie z estetyką na miarę XXI wieku.

Funkcjonalne

Zainwestuj raz i zobacz, jak wiele możliwości dają Ci nasze systemy ram!

Najwyższa jakość!

Przekonaj się, że polskie rozwiązania mogą spełniać światowe normy.


100% zaufania • 100% jakości • 100% estetyki
Nasze stoiska targowe wykorzystywane są przez setki Klientów z całej Polski – teraz i Ty możesz poznać oryginalną jakość i wzornictwo systemu ram aluminiowych QUBE. Za realizacjami firmy
Omega System stoi doświadczony zespół i rozbudowany park maszynowy. To właśnie te czynniki gwarantują otrzymanie wyróżniającego się projektu na solidnie wykonane stoiska wystawiennicze.


Informacje techniczne

Nasza oferta

Proponowane rozwiązania

Stoiska targowe WEWNĘTRZNE

Nawet na małej przestrzeni można się wyróżnić. Pomożemy Ci rozstawić ścianki wystawiennicze QUBE tak, żeby stoisko Twojej firmy przyciągnęło uwagę, niezależnie od tego, czy zajmuje kilka, czy kilkanaście metrów kwadratowych.

Czytaj więcej

Stoiska targowe NAROŻNE

Wiemy, czego Ci potrzeba. Oferujemy dyskretne, lekkie ramy aluminiowe wypełnione grafiką, które można dowolnie przekształcać, tworząc wiele konfiguracji. Dzięki ramom QUBE wpasujesz się ze swoim stoiskiem wystawowym w każde wnętrze!

Czytaj więcej

Stoiska targowe PÓŁWYSPOWE

Stwarzamy nowe możliwości. Dzięki półwyspowym konstrukcjom wzniesionym w krótkim czasie z lekkich ram aluminiowych QUBE, stworzysz niepowtarzalną zabudowę wystawienniczą, która przyciągnie do Ciebie nowych klientów.

Czytaj więcej

stoiska targowe WYSPOWE

Najważniejsze to mieć pomysł na siebie. A konkretnie – na reklamę swojej firmy. Jeśli potrzebujesz niebanalnego projektu zabudowy wystawienniczej dla swojego przedsiębiorstwa, przygotujemy go dla Ciebie z naszych ram QUBE!

Czytaj więcej

Stoiska targowe QUBE | łączniki kątowe

Jedno połączenie – wiele możliwości. Łączenia kątowe ram aluminiowych pozwolą na efektywne zagospodarowanie nawet niewielkich powierzchni, a do tego dodadzą Twojemu stoisku lekkości i wyróżnią je na tle innych.

Czytaj więcej

Stoiska targowe z PRZEWYŻSZENIAMI

Skromność zostawmy dla innych. Ty jedziesz na event, żeby się wyróżnić i przyciągnąć uwagę klientów – pozwól nam to zrobić za Ciebie! Dzięki przewyższeniom w konstrukcji ram aluminiowych logo Twojej firmy będzie widoczne z daleka.

Czytaj więcej

Stoiska targowe KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE

Od przybytku głowa nie boli, za to jest pełna pomysłów. Ramy aluminiowe proste, łamane, z dodatkami w postaci oświetlenia, przewyższeń, ekranów LED, lad i wysp – to wszystko otrzymasz, jeśli zdecydujesz się powierzyć nam kompleksowe przygotowanie swojego stoiska wystawienniczego.

Czytaj więcej

Poznaj nasz styl pracy

Zobacz, jak działamy, a przekonasz się, że warto powierzyć nam swój projekt

KONCEPCJA

Współpracę zaczynamy od pogłębionego wywiadu. Powiedz nam, jaki jest Twój cel, a my dobierzemy dla niego odpowiedni produkt.

PROJEKT

Aby system ram aluminiowych, który wspólnie wybierzemy, spełnił Twoje oczekiwania, dopracujemy szczegóły już na etapie projektu.

PRODUKCJA

To moment, w którym Ty przygotowujesz teren pod nową lekką zabudowę z ram aluminiowych, a my wykonujemy dla Ciebie solidny, estetyczny produkt.

250

Zrealizowanych wystaw

380

Produktów w ofercie

Doświadczenia

Firma Omega System powstała w 1991 roku.

67

Autorskich rozwiązań

2000

Zadowolonych klientów

Aktualności

Nasze realizacje – sprawdź nas i przekonaj się, co potrafimy!

O firmie

Omega System to znany w całej Polsce projektant i producent konstrukcji wykorzystujących lekkie systemy ram aluminiowych QUBE. Od lat proponujemy naszym Klientom profesjonalne stoiska targowe, ścianki reklamowe czy chociażby lady wystawiennicze, które stanowią o sile Twojego punktu sprzedażowego. Jako doświadczona firma świadczymy trwałe, estetyczne i funkcjonalne rozwiązania, a przy realizacji każdego projektu bierzemy pod uwagę potrzeby i warunki lokalowe zamawiającego. Zdaj się na nas i wybierz sprawdzoną koncepcję na stoisko wystawowe.

Pokaż się z jak najlepszej strony

W dzisiejszych czasach walka o względy potencjalnego Klienta jest bardzo ciężka. Wszechobecna konkurencja sprawia, że jako przedsiębiorca musisz zadbać o odpowiednie zaprezentowanie oferty. Nowoczesne stoiska targowe Omega System znacząco ułatwią takie zadanie. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i produkcją mobilnych punktów wystawowych. Solidnie wykonane konstrukcje, perfekcyjnie wkomponowane ścianki reklamowe i funkcjonalne lady wystawiennicze to elementy, które z pewnością pozwolą Ci wyróżnić się na tle największych hegemonów w branży. Nasze standy reklamowe otwierają przed Tobą ogromne pole do popisu. Możesz na nich umieścić wszelkiego rodzaju grafiki promocyjne czy chwytliwe slogany. Nie wiesz, w jaki sposób stworzyć własne stoisko reklamowe? Pozostaw projekt we właściwych rękach! Jako doświadczeni specjaliści służymy pomocą w kwestii aranżacji takiego punktu. Jego ogromną zaletą jest mobilność. Stoisko wystawowe od Omega System łatwo przetransportujesz i rozłożysz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest odpowiednia prezentacja oferowanych przez Ciebie usług lub produktów.

Stoiska QUBE, czyli wyższy poziom prezentacji

Profesjonalne stoisko na targach musi wyróżniać się nie tylko oryginalnością, ale także najwyższą jakością wykonania. Oba czynniki stanowią znak rozpoznawczy dla naszej firmy. Niezależnie od tego, jakiego rozwiązania potrzebuje Klient, zawsze otrzyma od nas funkcjonalne i wytrzymałe stoiska wystawowe. Szczególną uwagę polecamy zwrócić na systemy modułowe QUBE. Stoiska reklamowe wykonane z lekkich ram będą atrakcyjnym wyposażeniem podczas każdej konferencji lub innego branżowego wydarzenia. To właśnie na takich eventach musisz zadbać o to, aby ścianka reklamowa i lada targowa przyciągały wzrok każdego uczestnika. Nieocenionym nośnikiem w walce o względy potencjalnego Klienta od wielu lat pozostaje stand reklamowy. Umieszczając na nim najważniejsze informację na temat swojej firmy możesz zyskać zauważalną przewagę nad konkurencją. Kreatywna zabudowa stoisk targowych to nasza specjalność. Sprawdź ofertę Omega System. Postaw na innowacyjne i przede wszystkim skuteczne stoiska wystawowe.

Exit mobile version