Close

14 grudnia 2020

Ścianka reklamowa to produkt wielorazowego użytku. Wyroby Omega System są wyjątkowo odporne i trwałe

Efektywność działań marketingowych niejednokrotnie okazuje się trudna do precyzyjnego zmierzenia. I to pomimo dostępu do coraz bardziej zaawansowanych narzędzi. W takiej sytuacji wiele firm decyduje się radykalne cięcia, pozbawiając się tym samym możliwości dotarcia do sporego grona potencjalnych klientów. Jeżeli ktoś szuka oszczędności, warto zacząć od nośników materiałów promocyjnych.

Dzięki profilom aluminiowym całe stoisko zachowuje idealną stabilność, a waży naprawdę niewiele

Żadna kampania w przestrzeni publicznej nie może się obejść przez całego zestawu ekspozytorów oraz konstrukcji reklamowych. Rzecz jasna nie chodzi o to, by całkowicie z nich rezygnować, tylko postawić na uniwersalne, długotrwałe rozwiązania. Do tej grupy niewątpliwie należy każda ścianka reklamowa z serii QUBE od Omega System. W trakcie przygotowywania konstrukcji używamy starannie dobieranych materiałów, o wyśrubowanych parametrach technicznych. Mocne płyty PVC, stabilizujące stopy czy aluminiowe ramy sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Nie tylko są bardzo odporne na uszkodzenia, ale też pozwalają stworzyć z kilku ścianek reklamowych naprawdę różnorodne kompozycje. Odpada konieczność zamawiania nowych elementów na każde kolejne targi, skoro posiadane nośniki dają mnóstwo interesujących możliwości.

Ścianki reklamowe przygotowane przez naszą firmę wyróżniają się szeroką gamą zastosowań w akcjach promocyjnych

Jedną rzecz da się wykorzystać na wiele sposobów. Tło dla konferansjera na scenie albo podczas sesji fotograficznej, część stoiska promocyjnego podczas branżowej imprezy, element wystawy z infografikami, a może ściana firmowego POS-a w galerii handlowej? We wszystkich wymienionych zastosowaniach produkty Omega System doskonale spełniają swoje zadania. Potwierdzają to opinie od naszych dotychczasowych Klientów. Ściankę reklamową QUBE można łatwo i szybko przystosować do aktualnych potrzeb oraz zewnętrznych okoliczności. Mamy na koncie sporo udanych realizacji i z przyjemnością podejmiemy się kolejnych wyzwań. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub przez formularz na stronie w sprawie przyszłej, niewątpliwie owocnej współpracy.

Exit mobile version