Close

10 maja 2021

Ścianka targowa skutecznym sposobem na zdobycie uwagi kontrahentów

Jest swoistym nośnikiem informacji, atrakcyjnym tłem dla stoiska targowego, a przede wszystkim formą reklamy. Ścianka targowa, choć zaprojektowana na targi, równie dobrze sprawdzi się w siedzibie firmy, gdzie może urozmaicać wystrój korytarza albo strefy open space. Podczas, gdy nie odbywają się targi ani inne podobne wydarzenia, ścianka nie musi więc iść w odstawkę. W firmie też będzie służyć reklamie, która z pewnością zainteresuje niejedną osobę. Chcesz wiedzieć więcej na temat ścianek targowych naszej produkcji? Zapraszamy do lektury!

Nowoczesna forma zabudowy przestrzeni: stojąca ścianka targowa

W Omega System specjalizujemy się w produkcji elementów identyfikacji wizualnej, spośród których szczególnym zainteresowaniem cieszą się ścianki targowe. Są to lekkie konstrukcje na aluminiowych ramach, z płytą albo tkaniną przeznaczoną do zadruku. Występują w wielu rozmiarach i wymiarach, a każdy projekt może przybierać inną konfigurację. Końcowy wygląd ścianki jest ściśle związany z tym, na jakiej wielkości stanowisko ją przygotowujemy. Zawsze jednak wyrób jest kompaktowy – tak, by dało się go bez problemu przetransportować w wybrane miejsce.

Ścianka targowa jest uniwersalną konstrukcją o wszechstronnym zastosowaniu. Doskonale sprawdzi się jako tło na prezentacji oraz nośnik reklamy w każdym innym miejscu. Gdy zachodzi potrzeba stworzenia ciekawej ekspozycji, ścianka okazuje się niezastąpiona. Z naszej strony oferujemy praktyczne, wytrzymałe i estetyczne ścianki reklamowe w jednym z trzech wariantów: Quick Qube, Big Qube oraz Qube Musseo. Wszystkie są na swój sposób unikalne i wpisują się w charakter każdej firmy. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru rozwiązania, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami.

Zainwestuj w solidną ściankę targową i efektywnie prezentuj swoje usługi

Bez względu na charakter eventu należy zadbać o to, by pokazać się na nim z najlepszej strony. Targi, konferencje oraz inne wydarzenia podczas których można zdobyć nowych klientów, wymagają stosownego przygotowania. Kluczowy okazuje się wygląd stoiska: ścianki, standy reklamowe, lady, pylony – ich obecność oraz design mają wpływ na powodzenie prezentacji. Jako doświadczony producent systemów wystawienniczych, oferujemy Ci elementy identyfikacji wizualnej w różnorodnych wydaniach. Zapoznaj się z naszymi produktami i skontaktuj się, by poznać szczegóły!

Exit mobile version