Close

5 września 2023

W jaki sposób nasze standy reklamowe sprawdzą się w Twojej firmie? Podpowiadamy!

Wszechobecna digitalizacja praktycznie każdej czynności bądź rzeczy i przeniesienie sprzedaży do sieci powoduje, że tradycyjne formy promocji przedsiębiorstwa powoli odchodzą do lamusa. Warto jednak podkreślić, że całkowite odsunięcie ich na boczny tor może mieć swoje negatywne skutki. Zwłaszcza w przypadku, kiedy prowadzisz stacjonarny punkt sprzedaży, informacyjny lub też inne miejsca, odwiedzane regularnie przez potencjalnych kontrahentów. Jeśli jeszcze się zastanawiasz na stojakami lub standami reklamowymi, w tym artykule rozwiejemy Twoje wątpliwości. Sprawdź, w jakich konkretnie sytuacjach tego typu rozwiązania będą niezastąpione. Nawet przez internet!

Standy reklamowe to aktualnie najefektywniejsza forma prezentowania informacji

Dbając o odpowiednią ekspozycję informacji, zwiększasz jej skuteczność docierania do Klienta o ponad 80%. To statystyki udowodnione naukowo, z którymi ciężko nawet polemizować. Z właśnie tego powodu, nie powinieneś całkowicie rezygnować z tradycyjnych form prezentowania ważnych z punktu widzenia biznesowego informacji. Zwłaszcza w sklepach stacjonarnych i informacyjnych punktach. W ofercie naszej firmy Omega System znajdziesz nowoczesne standy reklamowe, które pomogą Ci prawidłowo wyeksponować gazetki promocyjne, ulotki asortymentowe oraz inne tego typu rozwiązania, mające na celu zwiększyć zainteresowanie prowadzonym przez Ciebie brandem. Coś, co teoretycznie miało zostać zastąpione internetem i mediami społecznościowymi, nadal jest atrakcyjne marketingowo dla znaczącej części przedsiębiorstw stacjonarnych. Nasz autorski system QUBE pozwala Ci uzyskać maksymalną funkcjonalność w przekazie. Sam zadecyduj co i w jakiej formie chcesz pokazać szerokiej grupie potencjalnych odbiorców.

Co zrobić, aby stand reklamowy rzeczywiście spełnił swoje zadanie?

Musisz pamiętać, że samo zainwestowanie w standy reklamowe lub stojaki nie determinuje jeszcze ich skuteczności działania. Tego typu komponenty muszą być odpowiednio ustawione. Gdzie? Jako doświadczeni w boju specjaliści rekomendujemy wybranie miejsca popularnego wśród Twoich Klientów. W sklepach stacjonarnych mogą być to okolice kas bądź wejścia głównego. Im bardziej utrudniony dostęp do standów, tym mniejsza szansa na pobranie umieszczonego tam materiału. Kluczową kwestią może okazać się także ich wygląd. Nie od dziś wiadomo przecież, że każdy potencjalny Klient kupuje wzrokiem. Mimo, iż ulotki oraz gazety promocyjne często są zupełnie darmowe, taka osoba musi najpierw „kupić” miejsce, gdzie umieszczono te rzeczy. Omega System zaprojektuje dla Ciebie nowoczesny, estetyczny i przede wszystkim skuteczny stand, bezpośrednio nawiązujący do prowadzonej przez Ciebie działalności. To aktualnie rozwiązanie rekomendowane przez specjalistów.

Exit mobile version