Close

O firmie

Od 25 lat firma Omega System kształtuje nowe trendy na rynku systemów prezentacyjnych i wystawienniczych. Jako autorzy, a zarazem producenci innowacyjnych konstrukcji bazujących na systemie profili aluminiowych dajemy gwarancję najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Firma Omega System rozpoczęła swoją działalność w 1991 roku i od tej pory nieprzerwanie świadczy usługi na najwyższym poziomie, dostosowując swoje konstrukcje do potrzeb Klientów. Oferujemy takie rozwiązania jak: systemy ram aluminiowych na potrzeby wystaw i prezentacji, przenośne i stacjonarne elementy oznakowania, materiały do organizacji hal, biur i pozostałych, również wielkopowierzchniowych przestrzeni oraz inne produkty bazujące na konstrukcjach wykonanych z aluminiowych profili.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemów ram QUBE, służących między innymi do wznoszenia stanowisk na wystawach i eventach. Lekka konstrukcja aluminiowych profili i ich uniwersalne zastosowanie pozwalają na tworzenie dowolnych konfiguracji. Co niezwykle istotne, te same elementy mogą być wykorzystane wielokrotnie. Dzięki systemowi ram QUBE z powodzeniem zaprojektujemy zarówno ściany stoiska wystawienniczego, jak i stojaki, pylony, a nawet podwieszane plansze czy miejsce na zaplecze.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają sprostać nawet najbardziej wyszukanym życzeniom Klientów. Działamy nieszablonowo, każdy projekt traktując indywidualnie i dostosowując nasze materiały do potrzeb zamówienia. Solidność i funkcjonalność to główne zalety konstrukcji tworzonych przez firmę Omega System.

Gwarancję trwałości i niskiej ceny zapewniamy dzięki własnemu parkowi maszynowemu. Pracujemy, wykorzystując swoje oprzyrządowanie, co dodatkowo maksymalnie skraca czas realizacji zlecenia, bez strat na jakości. Oferujemy także usługi w zakresie obróbki tworzyw sztucznych, elementów stalowych i aluminium oraz grawerowania, frezowania i cięcia. Zapewniamy kompleksowy montaż naszych realizacji.

Najlepszą rekomendacją jest zadowolenie naszych Klientów, którzy wracają do nas z kolejnymi projektami. Przyznajemy, że to najbardziej satysfakcjonująca część naszej pracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!