Close

Wystawy plenerowe – podświetlane QUBE

Sztuka podziwiana nawet nocą

System podświetlanych wystaw plenerowych QUBE to rewolucja w dziedzinie wystawiennictwa, które wychodzi poza ściany budynków. Jak wygląda konstrukcja wystawowa? Otóż na lekkiej ramie aluminiowej osadzona jest płyta kompozytowa z nadrukowaną grafiką. Płyty wyposażone są w oświetlenie, ale nie w formie dodatkowych lamp – podświetlenie jest zintegrowane z konstrukcją i równomiernie rozjaśnia całą powierzchnię płyty.

Firma Omega System ma w swojej ofercie wielkoformatowe ramy, które dodatkowo mogą być ze sobą dowolnie łączone, tworząc coraz to nowsze konstrukcje wystawowe. Pojedyncze ramy, ramy połączone na planie kwadratu, tworzące zygzak albo pas wyznaczający przestrzeń wystawową w plenerze – to wszystko można osiągnąć, dysponując jednym zestawem ram aluminiowych.

Projektem zajmujemy się od samego początku, czyli od koncepcji, którą tworzymy wspólnie z klientem, po wykonanie – dysponujemy własnym parkiem maszynowym, więc czuwamy nad konstrukcją do samego końca.

Wystawy plenerowe w wersji z podświetleniem QUBE to innowacyjne rozwiązanie, które już teraz może na stałe zagościć na polskich skwerach i placach. Wystawę można zorganizować w dowolnym miejscu, ponieważ jest samowystarczalna. Solidna, stabilna konstrukcja zapewnia odporność na warunki atmosferyczne, a zintegrowane z płytą podświetlenie pozwala oglądać wystawę nawet po zmroku.

poniżej konstrukcje wykonane dla Muzeum Podkarpackiego w Krośnie

Wystawy plenerowe mogą być wyposażone w instalacje fotowoltaiczne, co umożliwia zasilanie solarne w okresie od wiosny do jesieni. Więcej informacji na temat paneli fotowoltaicznych stosowanych w naszych systemach wystawienniczych znajduje się tutaj 

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie, ekspozycja przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie

poniżej konstrukcje wykonane dla Muzeum Pamięć i Tożsamość w Toruniu