Close

Wystawy plenerowe QUBE

Najlepsi w terenie

Ramy aluminiowe QUBE sprawdzają się nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz. Solidne aluminiowe konstrukcje są odporne na czynniki atmosferyczne, a dodatkowe obciążenie sprawia, że nawet najsilniejszy wiatr nie przewróci paneli rozstawionych w terenie.

Grafiki są eksponowane na płytach kompozytowych osadzonych w ramach. Rozmiar płyt można dowolnie modyfikować – firma Omega System oferuje nie tylko zestaw wymiarów standardowych, ale też wykonuje projekty według preferencji klienta. Ramy mogą być ustawiane pojedynczo albo tworzyć złożone konstrukcje, co daje niezliczone możliwości aranżacji i dostosowania wystaw do różnych warunków plenerowych.

Sama rama w systemie Omega QUBE Line jest delikatna i prawie niewidoczna. Dzięki temu wyeksponowane jest to, co najważniejsze, czyli grafika zaprojektowana przez klienta lub z pomocą naszych specjalistów z Omega System. Nasze realizacje łączą w sobie jakość, trwałość i estetykę – każdy projekt realizujemy w konwencji wskazanej przez klienta.

Dodatkowym atutem ram Omega QUBE Line przeznaczonych na wystawy plenerowe jest możliwość zamontowania oświetlenia, które sprawia, że wystawy mogą być oglądane również po zmroku. Nadaje to im niepowtarzalnego klimatu, przyciągając nowych zwiedzających – zobacz podświetlone Kubiki