Close

Oryginalna zabudowa stoisk, czyli przepustka do sukcesu na każdym branżowym wydarzeniu

Specjalistyczne targi, konferencje lub inne tego typu branżowe wydarzenia to eventy, na których po prostu musisz zaznaczyć swoją obecność. Rozłożenie stoisk targowych w takich miejscach pozwoli Ci przyciągnąć uwagę ogromnej ilości Klientów. W dzisiejszych, mocno konkurencyjnych czasach należy zadbać o regularne wychodzenie do ludzi z nowościami w asortymencie firmy. Nowoczesne zabudowy stoisk targowych firmy Omega System zdecydowanie ułatwią takie zadanie. Oferowane w tej kategorii konstrukcje charakteryzują się przykuwającym wzrok odbiorców designem, a także solidnością wykonania. Mimo to, zabudowa stoiska może zostać błyskawicznie rozebrana. Jako doświadczony producent gwarantujemy, że czynności, takie jak choćby transport i magazynowanie, nie będą sprawiały większych problemów. Nasza zabudowa stoisk targowych cechuje się również ogromną funkcjonalnością. Wszystko dzięki innowacyjnym ściankom reklamowym i pylonom, na których można umieścić grafiki prezentacyjne, a ich dobór uzależniony jest od wizji zleceniodawcy.

Proponowanie rozwiązania

Stoiska targowe WEWNĘTRZNE

Nawet na małej przestrzeni można się wyróżnić. Pomożemy Ci rozstawić ścianki wystawiennicze QUBE tak, żeby stoisko Twojej firmy przyciągnęło uwagę, niezależnie od tego, czy zajmuje kilka, czy kilkanaście metrów kwadratowych.

Czytaj więcej

Stoiska targowe NAROŻNE

Wiemy, czego Ci potrzeba. Oferujemy dyskretne, lekkie ramy aluminiowe wypełnione grafiką, które można dowolnie przekształcać, tworząc wiele konfiguracji. Dzięki ramom QUBE wpasujesz się ze swoim stoiskiem wystawowym w każde wnętrze!

Czytaj więcej

Stoiska targowe PÓŁWYSPOWE

Stwarzamy nowe możliwości. Dzięki półwyspowym konstrukcjom wzniesionym w krótkim czasie z lekkich ram aluminiowych QUBE, stworzysz niepowtarzalną zabudowę wystawienniczą, która przyciągnie do Ciebie nowych klientów.

Czytaj więcej

stoiska targowe WYSPOWE

Najważniejsze to mieć pomysł na siebie. A konkretnie – na reklamę swojej firmy. Jeśli potrzebujesz niebanalnego projektu zabudowy wystawienniczej dla swojego przedsiębiorstwa, przygotujemy go dla Ciebie z naszych ram QUBE!

Czytaj więcej

Stoiska targowe QUBE | łączniki kątowe

Jedno połączenie – wiele możliwości. Łączenia kątowe ram aluminiowych pozwolą na efektywne zagospodarowanie nawet niewielkich powierzchni, a do tego dodadzą Twojemu stoisku lekkości i wyróżnią je na tle innych.

Czytaj więcej

Stoiska targowe z PRZEWYŻSZENIAMI

Skromność zostawmy dla innych. Ty jedziesz na event, żeby się wyróżnić i przyciągnąć uwagę klientów – pozwól nam to zrobić za Ciebie! Dzięki przewyższeniom w konstrukcji ram aluminiowych logo Twojej firmy będzie widoczne z daleka.

Czytaj więcej

Stoiska targowe KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE

Od przybytku głowa nie boli, za to jest pełna pomysłów. Ramy aluminiowe proste, łamane, z dodatkami w postaci oświetlenia, przewyższeń, ekranów LED, lad i wysp – to wszystko otrzymasz, jeśli zdecydujesz się powierzyć nam kompleksowe przygotowanie swojego stoiska wystawienniczego.

Czytaj więcej

Zabudowa stoiska nie kryje przed nami żadnych tajemnic.
Zobacz, w jaki sposób pomożemy Ci w walce o uwagę odbiorców

Funkcjonalność oraz efektywność zabudowy stoisk targowych zauważalnie zwiększają elementy, takie jak lada wystawiennicza lub stand reklamowy. W tym pierwszym przypadku przedsiębiorca otrzymuje możliwość poprawy jakości bezpośredniego spotkania z potencjalnym Klientem. Taka lada zdecydowanie ułatwia kwestię odpowiedniego zaprezentowania produktu lub usługi. Idealnym nośnikiem przyciągającym uwagę odbiorcy od wielu lat okazuje się stojak na ulotki, gazetki lub inne pokrewne materiały promocyjne. Tak wyposażona zabudowa targowa z pewnością odznaczy się na tle konkurencyjnych stanowisk. W Omega System chętnie podejmiemy się wyzwania, jakim jest zaprojektowanie i wykonanie nowoczesnych stoisk. Posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertę na platformy mobilne QUBE. Nasze autorskie zabudowy targowe cechują się prostym montażem i demontażem, możliwością personalizacji oraz wielokrotnością użytku. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza modułowa zabudowa stoiska targowego. Innowacyjne rozwiązania odbiegają od tradycyjnych form prezentacji, a swobodna wymiana pojedynczych paneli ułatwia proces reorganizacji stoisk i przystosowania ich specjalnie pod konkretne wydarzenie branżowe. Zainteresowany? Zobacz nasze przykładowe realizacje i sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o rozwijających się przedsiębiorstwach. Profesjonalna i awangardowa zabudowa stoisk targowych jest pasją pracowników Omega System, o czym przekonasz się kilka dni po złożeniu zamówienia.

Kompleksowe zabudowy stoisk targowych z Omega System. Co musisz wiedzieć?

Udział w targach branżowych to jedna z najlepszych możliwości, aby móc zareklamować swoją własną firmę. Należy więc wykorzystać wszystkie narzędzia i elementy, dzięki którym to właśnie Twoje stanowisko wyróżni się na tle reszty i zachęci tłumy do bliższego zapoznania się z ofertą Twojej firmy. Zabudowy stoisk targowych wydzielają prywatną przestrzeń dla osób prezentujących się na targach, dzięki czemu każdy otrzymuje swój kawałek do urządzenia. Zabudowy targowe coraz częściej stosowane są przez wystawców – doskonale zaprojektowana przestrzeń daje zainteresowanym wrażenie intymności i przenosi ich do świata reprezentowanej przez Ciebie marki i jej estetyki. Wbrew pozorom, dzisiaj liczy się odpowiedni design – jeżeli mamy pomysł, lecz nie potrafimy docelowo go przedstawić, tracimy klientów. Projekt to podstawa – wykonanie to efekty. Zdajemy sobie z tego sprawę, istniejąc w branży od ponad trzydziestu lat – dlatego wychodzimy naprzeciw współczesnym oczekiwaniom, prezentując liczne zabudowy stoisk targowych.

Stwórz własną przestrzeń z pomocą specjalistów. Omega System zaciera ręce do pracy!

Słysząc frazę „zabudowa stoiska targowego”, najczęściej przed oczyma można mieć wyobrażenie kilku ścianek odgradzających stanowisko od reszty – i tyle. Nasze konstrukcje takie nie są. Choć uwielbiamy klasyczne rozwiązania, w naszej ofercie zobaczyć można stoisko COMPLEX_01 – konstrukcja oparta jest na ramach aluminiowych wypełnionych płytami z grafiką. To jednak nie wszystko – w skład modelu P6X5/01 CONCEPT wchodzi również wyposażenie w postaci:

  • oświetlenia;

  • lady promocyjnej;

  • podestów ekspozycyjnych;

  • donic na rośliny;

  • uchwytu na telewizor;

  • gablot;

  • systemu do prezentacji druków i produktów.

Można więc rzec, iż spod naszych rąk wychodzi minimalistyczny pokoik do samodzielnego zagospodarowania. Każdy nasz projekt posiada wizualizacje, dzięki czemu lepiej jest go sobie wyobrazić w rzeczywistości. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zamówienia, wszyscy klienci otrzymują stanowiska dostosowane pod ich własne wymogi – możemy doradzać, jednak przede wszystkim opieramy się na możliwościach i pomysłach naszych kreatywnych klientów!

Zabudowy to jeden z elementów – czy najważniejszy?

Zdecydowanie możemy zgodzić się z tym, że zabudowa targowa to jeden z najistotniejszych elementów, jeżeli chodzi o stoisko. Głównie dlatego, że wyznacza ona granice i pozwala stworzyć przestrzeń firmy od podstaw. Zabudowa stoisk jest obecnym trendem, który ma symboliczne znacznie wyodrębnienia swojego stanowiska od reszty i ukazania indywidualności firmy. Wprowadzenie klienta w świat stworzony na bazie firmowych doświadczeń i elementów, które bezpośrednio kojarzą się z wyznawanymi przez Ciebie zasadami, pozwoli potencjalnym klientom na lepsze poznanie Ciebie i branży, jaką prowadzisz oraz dumnie prezentujesz na forum publicznym. Konsumenci pragną doznać – w tym przypadku powiedzenie „ocenianie po okładce” jest prawdziwe. Wpierw bowiem widzą, później próbują – należy o tym pamiętać w działaniach marketingowych. Zabudowa stoisk targowych to nasza działka; działania dotyczące skutecznej prezentacji są Twoje. My tylko pomagamy postawić budek, jednak to ty nadajesz mu prawdziwą formę!

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

#1 Czy zabudowa stoisk targowych sprawdza się lepiej od jakiegokolwiek innego systemu?

To zależy – należy wziąć tutaj pod uwagę przede wszystkim własne możliwości oraz formy evemntów, w jakich bierze się udział. Jeżeli są to wydarzenia na szeroką skalę, warto zaopatrzyć się w system zabudowy stoisk targowych – dzięki temu otrzymuje się możliwość wyróżnienia się na tle reszty i zaprezentowania swojej firmy w ciekawy sposób.

#2 Czy system trzeba składać tuż po zakończeniu wydarzenia?

Jeżeli chodzi o transport – tak, o wiele bezpieczniej będzie, jeżeli zabudowa będzie złożona. Jednak nie musi ona czekać na kolejne biznesowe wydarzenie. Można użyć jej między innymi we własnym biurze, w ciekawy sposób odgradzając przestrzeń pracy od relaksu czy oczekiwania na ważną rozmowę. Omega System tworzy elementy funkcjonalne, sprawdzające się w wielu przypadkach.

#3 Czy realizują Państwo niestandardowe zamówienia?

Tak! W swojej ofercie mamy wiele systemów zabudowy, jednak prawdziwą furorę robi system shop in shop – stanowisko umieszczane w sklepach lub galeriach handlowych, cechujące się wysokim poziomem organizacyjnym. Może pełnić funkcję zarówno stoiska, jak i elementu całego sklepu – przymierzalni, strefy wyprzedaży, strefy producenta etc..