Close

Oryginalna zabudowa stoisk, czyli przepustka do sukcesu na każdym branżowym wydarzeniu

Specjalistyczne targi, konferencje lub inne tego typu branżowe wydarzenia to eventy, na których po prostu musisz zaznaczyć swoją obecność. Rozłożenie stoisk targowych w takich miejscach pozwoli Ci przyciągnąć uwagę ogromnej ilości Klientów. W dzisiejszych, mocno konkurencyjnych czasach należy zadbać o regularne wychodzenie do ludzi z nowościami w asortymencie firmy. Nowoczesne zabudowy stoisk targowych firmy Omega System zdecydowanie ułatwią takie zadanie. Oferowane w tej kategorii konstrukcje charakteryzują się przykuwającym wzrok odbiorców designem, a także solidnością wykonania. Mimo to, zabudowa stoiska może zostać błyskawicznie rozebrana. Jako doświadczony producent gwarantujemy, że czynności, takie jak choćby transport i magazynowanie, nie będą sprawiały większych problemów. Nasza zabudowa stoisk targowych cechuje się również ogromną funkcjonalnością. Wszystko dzięki innowacyjnym ściankom reklamowym i pylonom, na których można umieścić grafiki prezentacyjne, a ich dobór uzależniony jest od wizji zleceniodawcy.

Proponowanie rozwiązania

Stoiska targowe WEWNĘTRZNE

Nawet na małej przestrzeni można się wyróżnić. Pomożemy Ci rozstawić ścianki wystawiennicze QUBE tak, żeby stoisko Twojej firmy przyciągnęło uwagę, niezależnie od tego, czy zajmuje kilka, czy kilkanaście metrów kwadratowych.

Czytaj więcej

Stoiska targowe NAROŻNE

Wiemy, czego Ci potrzeba. Oferujemy dyskretne, lekkie ramy aluminiowe wypełnione grafiką, które można dowolnie przekształcać, tworząc wiele konfiguracji. Dzięki ramom QUBE wpasujesz się ze swoim stoiskiem wystawowym w każde wnętrze!

Czytaj więcej

Stoiska targowe PÓŁWYSPOWE

Stwarzamy nowe możliwości. Dzięki półwyspowym konstrukcjom wzniesionym w krótkim czasie z lekkich ram aluminiowych QUBE, stworzysz niepowtarzalną zabudowę wystawienniczą, która przyciągnie do Ciebie nowych klientów.

Czytaj więcej

stoiska targowe WYSPOWE

Najważniejsze to mieć pomysł na siebie. A konkretnie – na reklamę swojej firmy. Jeśli potrzebujesz niebanalnego projektu zabudowy wystawienniczej dla swojego przedsiębiorstwa, przygotujemy go dla Ciebie z naszych ram QUBE!

Czytaj więcej

Stoiska targowe QUBE | łączniki kątowe

Jedno połączenie – wiele możliwości. Łączenia kątowe ram aluminiowych pozwolą na efektywne zagospodarowanie nawet niewielkich powierzchni, a do tego dodadzą Twojemu stoisku lekkości i wyróżnią je na tle innych.

Czytaj więcej

Stoiska targowe z PRZEWYŻSZENIAMI

Skromność zostawmy dla innych. Ty jedziesz na event, żeby się wyróżnić i przyciągnąć uwagę klientów – pozwól nam to zrobić za Ciebie! Dzięki przewyższeniom w konstrukcji ram aluminiowych logo Twojej firmy będzie widoczne z daleka.

Czytaj więcej

Stoiska targowe KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE

Od przybytku głowa nie boli, za to jest pełna pomysłów. Ramy aluminiowe proste, łamane, z dodatkami w postaci oświetlenia, przewyższeń, ekranów LED, lad i wysp – to wszystko otrzymasz, jeśli zdecydujesz się powierzyć nam kompleksowe przygotowanie swojego stoiska wystawienniczego.

Czytaj więcej

Zabudowa stoiska nie kryje przed nami żadnych tajemnic.
Zobacz, w jaki sposób pomożemy Ci w walce o uwagę odbiorców

Funkcjonalność oraz efektywność zabudowy stoisk targowych zauważalnie zwiększają elementy, takie jak lada wystawiennicza lub stand reklamowy. W tym pierwszym przypadku przedsiębiorca otrzymuje możliwość poprawy jakości bezpośredniego spotkania z potencjalnym Klientem. Taka lada zdecydowanie ułatwia kwestię odpowiedniego zaprezentowania produktu lub usługi. Idealnym nośnikiem przyciągającym uwagę odbiorcy od wielu lat okazuje się stojak na ulotki, gazetki lub inne pokrewne materiały promocyjne. Tak wyposażona zabudowa targowa z pewnością odznaczy się na tle konkurencyjnych stanowisk. W Omega System chętnie podejmiemy się wyzwania, jakim jest zaprojektowanie i wykonanie nowoczesnych stoisk. Posiadamy niezwykle rozbudowaną ofertę na platformy mobilne QUBE. Nasze autorskie zabudowy targowe cechują się prostym montażem i demontażem, możliwością personalizacji oraz wielokrotnością użytku. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza modułowa zabudowa stoiska targowego. Innowacyjne rozwiązania odbiegają od tradycyjnych form prezentacji, a swobodna wymiana pojedynczych paneli ułatwia proces reorganizacji stoisk i przystosowania ich specjalnie pod konkretne wydarzenie branżowe. Zainteresowany? Zobacz nasze przykładowe realizacje i sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o rozwijających się przedsiębiorstwach. Profesjonalna i awangardowa zabudowa stoisk targowych jest pasją pracowników Omega System, o czym przekonasz się kilka dni po złożeniu zamówienia.