Close

Stojaki / Standy reklamowe

Tradycyjne formy promocji nadal żywe. Wybierz stand reklamowy i ciesz się skuteczną reklamą

System QUBE to nie tylko wielkogabarytowe ścianki. Swoim Klientom oferujemy również ramy tworzące stojaki do przechowywania ulotek i innych materiałów reklamowych. Standy reklamowe to doskonałe rozwiązanie marketingowe, które w firmie Omega System wznieśliśmy na najwyższy poziom funkcjonalności. Na specjalne zamówienie tworzymy nowoczesne standy reklamowe, do których można dopasować zewnętrzny monitor, służący do wyświetlania promocyjnych klipów. Zwiększa to interaktywność przekazu i pozytywnie wpływa na zainteresowanie kampanią. Stand reklamowy można dowolnie modyfikować, a jego rozmiar uzależniony jest od wizji zleceniodawcy. Innowacyjne stojaki mogą stanowić również element uzupełniający stoiska wystawowe, które zbudowano z pozostałych modułów serii QUBE. Jako niezwykle doświadczony producent standów reklamowych możemy zapewnić, że są one najlepszym sposobem na wykorzystanie przestrzeni.

Po pierwsze daj się zauważyć. Standy reklamowe umożliwią Ci docieranie do nowych Klientów!

Możesz oferować swoim Klientom produkty pierwszorzędnej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach, jednak jeśli nie zadbasz o odpowiedni poziom marketingu, musisz liczyć się z tym, że do zdecydowanej większości odbiorców nawet nie trafi informacja o atrakcyjnym asortymencie. Dziś dotarcie z reklamą do potencjalnego konsumenta wymaga stosowania wielu nośników. W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się marketing sieciowy, jednak jego tradycyjne odłamy także mogą pochwalić się sporą skutecznością. Oferowane przez Omega System standy reklamowe to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi promocyjnych. Stojak stanowi podstawę wyposażenia każdego stoiska na różnych branżowych wydarzeniach. Jako znany i ceniony producent standów zalecamy również, aby tego typu nośnik stacjonarnego marketingu znalazł się również w Twoim sklepie bądź na korytarzu biura lub galerii handlowej – miejsc, gdzie często ulokowane są punkty sprzedażowe. Stand reklamowy zazwyczaj wykorzystywany jest do dystrybucji ulotek i gazetek. Poszerzone możliwości kolportażu sprawiają, że standy reklamowe znajdziesz również w urzędach. Wówczas na stojaku umieszczane są formularze lub szczegółowe instrukcje postępowania w jasno określonych sytuacjach. Zachęcamy do dokładnego przestudiowania oferty Omega System. Można znaleźć w niej nowoczesne standy reklamowe z miejscem na podłączenie zewnętrznego ekranu. Od kilku lat udowadniamy także, że atrakcyjna cena może iść w parze z ogromną funkcjonalnością i jakością wykonania nośników marketingowych, do których zaliczamy stand reklamowy.

Standy reklamowe

Ważny element to oryginalność. Wyprzedź firmy konkurencyjne i zakup stand reklamowych

Nasze standy reklamowe cechują się niesamowitą estetyką. Designerskie oraz oryginalne wykonanie naszych produktów to klucz do przyszłego sukcesu Twojej firmy. Komponenty firmy Omega System wspaniale i gustownie odznaczą każde stoisko czy stanowisko pracy. Jako producent standów reklamowych doskonale wiemy, jak połączyć ze sobą materiały, aby uzyskać upragniony efekt, wyczekiwany przez naszych Klientów. System ram QUBE to nasz unikalny pomysł. Nowoczesna technologia zapewni niebanalny wygląd Twojej wystawie podczas wszelkich imprez okolicznościowych lub eventów branżowych. Spersonalizowana szata graficzna oraz logo przedsiębiorstwa na standach reklamowych, dodatkowo wpłyną na profesjonalizm i prestiż stanowiska. Porządnie przygotowana kampania marketingowa stoi zawsze za sukcesem setek firm. Postaw na ponadczasowe standy reklamowe!

Stand reklamowy Qube

Stand reklamowy Qube

Sprawdzone komponenty na każdą wystawę. Standy reklamowe to trwałość i stabilność

Kupując stand reklamowy, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego estetykę, ale również na wytrzymałość i stabilność. Te cechy stanowią fundament stojaków marketingowych. Jeżeli planujesz wyjazd na targi branżowe lub wszelkiego rodzaju wystawy, musisz wiedzieć, że bez trwałego komponentu się nie obejdzie. Na obleganych stanowiskach wzrasta ryzyko uszkodzenia różnorodnych produktów bądź elementów ekspozycyjnych czy wystawienniczych, dlatego też, stand reklamowy wykonany z jakościowych materiałów to prawdziwy Must Have. Każdy nasz produkt wykonany jest z największą precyzją. Dokładność i profesjonalizm to cechy charakterystyczne firmy Omega System. Jako ceniony producent standów reklamowych, wiemy w jaki sposób zadbać o nawet najmniejszy i najbardziej szczegółowy komponent przeznaczony do marketingu stacjonarnego.

Stand reklamowy na ulotki

Stand reklamowy na ulotki

Wytrzymałość idzie w parze z funkcjonalnością. Zobacz standy reklamowe w praktyce!

Wyrabiając standy reklamowe producent Omega System, zwraca uwagę na wiele aspektów. Jeden z nich to fakt, iż należy zapewnić każdemu Klientowi praktyczny produkt. Aby można było w taki sposób nazwać stand reklamowy, musi on spełniać swoją funkcję. Nasze poszczególne modele różnią się od siebie pod względem zastosowania. Posiadamy standy reklamowe ze specjalnymi kieszonkami na gazetki bądź ulotki. Dzięki nim możesz stosowanie zareklamować swoje przedsiębiorstwo zarówno na targach czy wystawach, jak i we wnętrzu własnej firmy, tym samym przyciągając uwagę potencjalnych Klientów na poszczególne wyroby. U nas znajdziesz również standy reklamowe z funkcjonalnym wyżłobieniem, do którego można dopasować zewnętrzny monitor, aby wyświetlać filmy promocyjne swojego przedsiębiorstwa. Jako doświadczony producent standów reklamowych Omega System potrafimy idealnie wpisać się w spersonalizowane zamówienia naszych interesantów. Zadbaj o firmową ekspozycję, stawiając na oryginalne produkty u lidera w swojej branży.

Standy reklamowe

Stand reklamowy Omega QUBE Line

Omega System sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom.
Stand reklamowy to podstawa naszego asortymentu

Każdy producent standów potrafi stworzyć komponent w niskiej cenie. Jednak, czy taki produkt faktycznie będzie jakościowy i wartościowy? Promując własną markę, nie warto oszczędzać na elementach marketingowych, zwłaszcza jeśli chodzi o reklamę stacjonarną. Nasza firma oferuje najlepsze, oryginalne, estetyczne i wytrzymałe standy reklamowe w atrakcyjnych cenach. To my królujemy na rynku komponentów zarówno marketingowych, jak i wystawienniczych. Standy reklamowe kreujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne technologie. Doskonale potrafimy połączyć ze sobą tworzywa, które zapewnią 100% funkcjonalność i stabilność. Z naszymi produktami z całą pewnością uatrakcyjnisz każdą wystawę, i każde stanowisko pracy. Nie zwlekaj dłużej i zamów doskonałe standy reklamowe w Omega System. U nas atrakcyjna cena zawsze idzie w parze z funkcjonalnością.