Close

Stoiska targowe QUBE

Jedna rama – wiele możliwości

Systemy ram QUBE to nowoczesne rozwiązania służące między innymi do budowy stanowisk wystawowych. Ich lekka, aluminiowa konstrukcja pozwala w wygodny sposób modyfikować ustawienie i tworzyć dowolne konfiguracje. A wszystko to za pomocą jednego zestawu ram, który posłuży do wzniesienia zarówno ścian stoiska, jak i elementów dodatkowych: stojaków, pylonów, podwieszanych plansz, lady czy nawet miejsca na zaplecze.

Te same ramy mogą zostać użyte wielokrotnie. Aluminiowy stelaż pozostaje taki sam, wymieniamy jedynie grafikę, która dowolnie dostosowuje się do prezentowanych treści.

Ramy mogą być oświetlone, co zapewni stoisku nie tylko widoczność, ale też w niebanalny sposób uatrakcyjni rozpięte na ramach grafiki.

Zabudowy targowe bazujące na systemie wystawienniczym QUBE są rozwiązaniem uniwersalnym, które z powodzeniem stosowane jest przez wiele firm z różnych branż. QUBE to bardzo wszechstronny system, który szybko staje się ważnym narzędziem dla profesjonalistów korzystających z jego zalet. Prezentowana technologia kreuje eleganckie i nowoczesne stoiska wystawowe.