Close

Stoiska targowe QUBE

Jedna rama – wiele możliwości. Poznaj stoiska targowe QUBE

Systemy ram QUBE to nowoczesne rozwiązania, które można wykorzystać stawiając innowacyjne stoiska targowe. Lekka, aluminiowa konstrukcja pozwala w niezwykle wygodny sposób zmieniać ustawienie platform i umożliwia tworzenie dowolnych konfiguracji za pomocą zaledwie jednego zestawu ram. Posłużą one do wzniesienia ścian stoiska oraz do budowy elementów dodatkowych, takich jak chociażby standy reklamowe, stojaki, lady oraz podwieszane plansze. Stoiska na targach wykonane w niekonwencjonalnej technologii QUBE charakteryzują się wielokrotnością użycia ram. Pierwszorzędnej jakości stelaż posłuży Ci przez wiele lat, a swobodna wymiana paneli graficznych sprawia, że modułowe stoiska targowe oferowane przez Omega System z łatwością dopasujesz do rodzaju branżowego wydarzenia, na którym prezentujesz własną ofertę. Warto wspomnieć, że ramy mogą być dodatkowo podświetlane, co sprawia, że stoiska targowe są bardziej widoczne, a treści lub eksponowane na standach i ladach przedmioty przykuwają uwagę potencjalnych Klientów.

Stoiska targowe bazujące na systemie wystawienniczym QUBE są uniwersalnym rozwiązaniem, które z powodzeniem stosowane jest przez wiele firm z najróżniejszych branż. Prezentowany przez Omega System nośnik szybko staje się ważnym narzędziem profesjonalnych ekspozycji. Autorska technologia QUBE kreuje każde eleganckie i nowoczesne stoisko na targach.

stoiska targowe

Modułowe stoiska targowe, czyli sposób na sukces podczas licznych branżowych eventów!

Oferowane w tej kategorii innowacyjne ramy QUBE doskonale sprawdzają się nie tylko w każdych pomieszczeniach wystawowych, ale także w sklepach lub biurach. Wykonane w ten sposób stoisko targowe stanowi podstawowy element wszystkich branżowych eventów. Konstrukcje modułowe, bo tak inaczej nazywa się nowoczesne stelaże proponowane przez Omega System, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz olbrzymią funkcjonalnością: mogą wcielić się w rolę nośników informacyjnych lub reklamowych. Umożliwiają to wymienne ścianki, na których umieścisz własne logo, chwytliwe hasło promocyjne czy chociażby wizerunek brand hero – postaci kojarzonej tylko z Twoją marką. Liczba zastosowań stoisk QUBE jest praktycznie nieograniczona, a największymi zaletami takiego rozwiązania należy nazwać kompaktowość oraz mobilność. Wykonane z lekkiego aluminium modułowe stoiska targowe są bajecznie proste w montażu i demontażu, a transport czy nawet magazynowanie takiego punktu prezentacji nie powinny sprawiać większych problemów.

Jako niezwykle doświadczony projektant oraz producent możemy zapewnić, że stoisko na targach wykonane w technologii QUBE chwalą się bardzo atrakcyjnym stosunkiem jakości do ceny. Należy pamiętać, że targi lub pozostałe tego typu branżowe wydarzenia to doskonała okazja do prezentacji własnej oferty. Sprawdzone techniki reklamowe mogą przyczynić się do ogromnego sukcesu, a na taki często trzeba czekać naprawdę długie lata. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty. Możesz w niej znaleźć indywidualne projekty na stoiska targowe, których cena okazuje się nader kusząca.