Close

Ścianki wystawiennicze QUBE MUSSEO

Nowe oblicze sztuki

Systemy ramowe QUBE weszły do świata sztuki. Konstrukcje wypełnione grafiką dzielą przestrzeń wystawienniczą także w muzeach i galeriach. Dzięki swej prostej formie same pozostają w cieniu, a eksponują to, co najważniejsze – dzieła sztuki.

Ściany QUBE MUSSEO dają wyobraźni projektantów wystaw nieograniczone możliwości. Za pomocą prostych ram z wpisaną w nie grafiką daje się szybko i sprawnie wydzielić ścieżki zwiedzania, by po czasie równie łatwo zmienić je w osobne boksy ekspozycyjne – wszystko zależnie od potrzeb. Jedna przestrzeń zyskuje nieskończone możliwości aranżacji, ponieważ ściany można dowolnie przesuwać i dostosowywać do kolejnych wystaw.

Grafiki w galerii można dodatkowo wyeksponować, stosując oświetlenie zewnętrzne lub wewnętrzne. Stojaki informacyjne, stojaki na ulotki lub pylony multimedialne to elementy wyposażenia systemu QUBE MUSSEO, które sprawią, że każda placówka kulturalna dobierze w tej ofercie coś dla siebie.

ścianki wystawiennicze

Nowoczesna, przyciągająca wzrok, a jednocześnie nienachalna forma reklamy – to właśnie ścianka wystawiennicza. Dobrze zaprojektowana i odpowiednio ulokowana z pewnością zapadnie odbiorcom w pamięć. Zadbaj o to, aby Twoja firma weszła w posiadanie co najmniej jednej ścianki wystawienniczej, którą będzie można wykorzystać podczas różnych okazji. Taka ścianka stanowi funkcjonalne tło, odgrywające istotną rolę podczas wystąpień np. podczas konferencji branżowych, spotkań online i targów. Popularną praktyką jest nadrukowanie na ściance hasła reklamowego, logotypu, a nawet oferty produktów czy usług świadczonych przez firmę. Naszej produkcji ścianki wystawiennicze są wysoce praktyczne i wielozadaniowe. Pozwalają na tworzenie rozmaitych aranżacji przestrzeni i prezentowanie oferty w profesjonalny sposób.

Tworzymy funkcjonalne ścianki wystawiennicze na różne wydarzenia

Ścianka wystawiennicza to znakomite narzędzie sprzedażowe, które znajduje zastosowanie na licznych wydarzeniach: od imprez branżowych, przez targi i konferencje, aż po wydarzenia firmowe w plenerze. Warto zainwestować w nowoczesną, mobilną ściankę i korzystać z niej przy każdej nadarzającej się okazji. Przy pomocy nawet niewielkiej ścianki wystawienniczej można promować markę w nienachalny sposób, skutecznie pozyskując klientów i nowych partnerów biznesowych. Oferujemy atrakcyjne ścianki wystawiennicze, tworzone z komponentów najwyższej jakości. Są to innowacyjne systemy reklamowe, które bez problemu wszędzie można zabrać ze sobą. Na co dzień efektowna ścianka wystawiennicza może stanowić element wyposażenia firmy – aby podczas ważnych wydarzeń służyć, jako efektywny nośnik reklamy. Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą, obejmującą ścianki wystawiennicze różnego typu i skontaktuj się z nami w celu złożenia zamówienia!

ścianki wystawiennicze

Zaprezentuj firmę lepiej, niż konkurencja: wykorzystaj ściankę wystawienniczą

Produkty oraz usługi wymagają należytej prezentacji wśród potencjalnych klientów. Bardzo pomocna w tym trudnym zadaniu okazuje się ścianka wystawiennicza, na której można wyeksponować najróżniejsze informacje, istotne z punktu widzenia odbiorców. Kompaktowe ścianki wystawiennicze przydadzą się podczas wielu wydarzeń, a nawet bez specjalnej okazji sprawdzą się w budowaniu pozytywnego wizerunku marki. System reklamowy powinien cechować się wysoką jakością – to z jego pomocą będziesz eksponować ofertę i powiększać grono klientów. Zaopatrz się w ścianki wystawiennicze w naszej firmie Omega System, aby skutecznie wzmocnić wizerunek marki! Wielofunkcyjna ścianka wystawiennicza wzbudzi zainteresowanie usługami bądź produktami, jakie oferujesz. Wykonamy ją tak, aby stanowiła ciekawe tło i należycie promowała Twoją firmę. Wyróżnij się i przeprowadzaj kampanie promocyjne, które odniosą duży sukces – z naszymi ściankami wystawienniczymi na pewno się uda!

Ścianka wystawiennicza zwiększy skuteczność działań marketingowych

Wdrażając działania promocyjne, oczekujemy zwiększenia zysków na satysfakcjonującym poziomie. Nie obejdzie się bez inwestycji w narzędzia sprzedażowe, przy pomocy których prezentacja oferty firmy będzie prosta, a zarazem skuteczna. Odpowiedzią na potrzeby wielu przedsiębiorców są ścianki wystawiennicze – Ty również wykorzystaj tę formę reklamy! Możesz postawić na minimalistyczny projekt z logo firmy i sloganem marki albo pójść o krok dalej i zlecić nam wykonanie niestandardowej ścianki wystawienniczej. Niebanalny kształt, atrakcyjna kolorystyka, interesujące grafiki i nieskończone opcje aranżacji; tym wyróżniają się nasze realizacje. Od lat tworzymy konstrukcje reklamowe o różnym przeznaczeniu i szerokich zastosowaniach. Z chęcią zajmiemy się realizacją dla Ciebie! Postaw na reklamę stacjonarną i przekonaj się o tym, jak bardzo przydatna jest ścianka wystawiennicza. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Twojego zamówienia.

ścianka wystawiennicza

FAQ

Czym charakteryzują się ścianki wystawiennicze Omega System?

Ścianki wystawiennicze produkowane przez firmę Omega System to nowoczesne konstrukcje o szerokich zastosowaniach. Każda realizacja jest tworzona w konsultacji z Klientem – i w pełni dostosowana do jego indywidualnych potrzeb. Co za tym idzie, wykonana na zamówienie ścianka wystawiennicza cechuje się najwyższą jakością, estetyką i zastosowaniem pierwszorzędnych materiałów.

Czy ścianki wystawiennicze sprawdzą się na targach branżowych?

Jak najbardziej! Ścianka wystawiennicza, czyli ścianka reklamowa może stanowić element stoiska targowego na wszelkich imprezach wystawienniczych. Dysponując profesjonalną ścianką, można skutecznie promować firmę nie tylko podczas spotkań targowo-konferencyjnych w zamkniętych pomieszczeniach, ale również na wydarzeniach, organizowanych w plenerze.

Jaka treść powinna się znaleźć na ściance wystawienniczej?

Najważniejszymi elementami na ściance wystawienniczej są nazwa oraz logo marki. Powinny być one odpowiednio wyeksponowane, aby odbiorca kojarzył firmę i pozytywnie ją odbierał. Ścianka wystawiennicza może też zawierać wypunktowane usługi lub wybrane produkty, a także ciekawe grafiki. Prezentowana treść ma służyć budowaniu świadomości marki, dlatego warto dobrze przemyśleć projekt.