Close

9 sierpnia 2021

Chcesz dobrze wypaść na targach? Przemyśl kwestię ścianek i innych elementów stoiska

Postrzeganie firmy przez potencjalnych klientów ma decydujący wpływ na osiągane przez nią wyników. Według części specjalistów od marketingu i sprzedaży nawet większe, niż konkurencyjność i inne cechy oferty handlowej. Zażarte dyskusje na ten temat będą się oczywiście toczyć, a tymczasem zajmijmy się tym, jak wykreować odpowiedni wizerunek. W końcu branżowe eventy przez ostatnie kilkanaście miesięcy funkcjonowały w trybie dalekim od normalności.

Z jednego kompletu Qube System możesz zbudować wiele różnych stanowisk

I tak na dobrą sprawę wciąż nie wiadomo, kiedy targi i konferencje będą mogły wrócić do pełni wcześniejszego rozmachu. Choćby ze względu na limitowaną liczbę uczestników czy konieczność powiększenia odstępów pomiędzy stoiskami. To oznacza, że w wielu przypadkach wystawcy mają do dyspozycji znacznie mniej przestrzeni, niż podczas wcześniejszych edycji organizowanych w tym samym obiekcie. Dlatego z naszej strony fachowcy Omega System dokładają wszelkich starań, aby każda pojedyncza ścianka targowa miała jak największą funkcjonalność. Jeden element, wiele różnych zastosowań. Z tego względu stoiska Qube możesz z łatwością dopasować do zastanych okoliczności. Wybierając się z firmą na kolejne wydarzenia, następujące bezpośrednio po sobie, w zupełności wystarczy jedno, za to elastyczne w użytkowaniu stanowisko.

Uniwersalna ścianka targowa pomoże Ci przystosować się do każdych warunków

Produkty Omega System łatwo rozbudować o dodatkowe elementy. Na przykład specjalne oświetlenie, dzięki któremu wystawione produkty będą prezentować się z maksymalnie korzystnej strony. Do ścianek targowych możesz przymocować również rozmaite gabloty, regały czy kieszenie na ulotki albo foldery reklamowe. Pełna lista dostępnych elementów funkcjonalnych jest znacznie bardziej rozbudowana. I w naszej firmie staramy się ją systematycznie poszerzać – tak, aby Twoja ścianka targowa od Omega System pozytywnie wyróżniła Cię na tle branżowej konkurencji. Zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych wybranych realizacji, a następnie pełnym asortymentem produktów wystawienniczych. Potem pozostanie Ci już tylko skontaktować się z nami w sprawie przygotowania szczegółowej, indywidualnej oferty!