Close

10 czerwca 2024

Docieraj do swoich klientów na różne sposoby, wykorzystując lady wystawiennicze!

Docieraj do swoich klientów na różne sposoby, wykorzystując lady wystawiennicze!

O tym, że reklama stanowi dźwignię handlu wie już chyba każdy. Mimo tego, że nowoczesne technologie są już nieodłącznym elementem niemal każdej promocji, nie są one w stanie zastąpić bezpośredniego kontaktu z osobami, które są zainteresowane naszą ofertą. Firmy nie rezygnują z uczestnictwa w targach branżowych, doskonale zdając sobie sprawę z tego, że to właśnie takie wydarzenia umożliwiają rozmaitym przedsiębiorcom spotkanie, rozmowę oraz przekonanie klientów o byciu bezkonkurencyjnych w danej dziedzinie. Aby jednak było to możliwe, najpierw trzeba zwrócić na siebie uwagę zainteresowanych. Pomóc w tym może starannie przemyślane stoisko targowe, wzbogacone o spersonalizowane lady wystawiennicze. To właśnie lada targowa, przy której sprzedawca spotyka się z osobą potencjalnie zainteresowaną ofertą, jest niezwykle ważnym elementem, którego nie może zabraknąć! W Omega System tworzymy te konstrukcje na specjalne zamówienie – już dziś poznaj bliżej naszą ofertę i zastanów się nad zakupem lady targowej. Być może to właśnie ona pozwoli Ci wyróżnić się na tle pozostałych wystawców!

Produkujemy lady wystawiennicze na indywidualne zamówienia

Właśnie z tego powodu każdy z elementów może zostać wykonany w sposób, który znakomicie spełnia oczekiwania użytkowników. Lady wystawiennicze umożliwiają schludne i ciekawe zaprezentowanie oferty, przedstawienie produktów, a także zaoferowanie zainteresowanym próbek podczas wydarzeń bądź rozmaitych akcji promocyjnych przeprowadzanych przez przedsiębiorstwo. Ma więc ona naprawdę duże znaczenie jako element reprezentacyjny, ponieważ to właśnie na nią uczestnicy różnych wydarzeń będą kierować swój wzrok. Jeżeli chcesz, by zapamiętano Cię jako interesującego wystawcę, którego produkt czy oferta jest naprawdę godna uwagi, musisz zainwestować w ladę wystawienniczą. W Omega System projektujemy nasze lady wystawiennicze w taki sposób, że stają się one nieodłączną częścią reklamy. Dawno minęły czasy, gdy lada targowa była wyłącznie swoistą „podstawką” pod produkty, bez większego charakteru. Świat reklamy stale ewoluuje, a wraz z nim zmieniają się także preferencje i wymagania klientów. Jesteśmy przekonani, że starannie przygotowana lada reklamowa jest w stanie ułatwić kontakt, a także budować zaufanie do marki. Mobilna, składana konstrukcja o prostym kształcie dostępna jest w kilku wariantach – zarówno w formie bryły, jak i pojedynczej ramy. Tworzymy lady wystawiennicze do zastosowań stałych oraz tymczasowych, kierując się przede wszystkim maksymalnym usatysfakcjonowaniem każdego Klienta.

Poznaj nasze wyjątkowe lady wystawiennicze i skontaktuj się z nami po jedną dla siebie!

Konstrukcja każdej lady wystawienniczej wykonana jest z ram aluminiowych anodowanych, natomiast ramy wypełnione są lekkimi płytami, montowanymi za pomocą magnesu. Blat jest starannie wykonany z płyty meblowej, dzięki czemu cała konstrukcja jest wysoce estetyczna, a przy tym wytrzymała. W Omega System tworzymy lady wystawiennicze na zamówienie, dzięki czemu jesteśmy w stanie nanieść na konstrukcję dowolną grafikę wykonaną w technice UV. Dodatkowo, wszystkie oferowane przez nas lady wystawiennicze mogą zostać dodatkowo wyposażone w półki oraz szafki, a także zostać podświetlone od wewnątrz lub zewnątrz. Przed tworzeniem każdej lady, starannie selekcjonujemy materiały, dostosowując je do potrzeb oraz wymogów estetycznych Klienta. To właśnie Zamawiający ma u nas ostatnie słowo. Głównym celem naszej firmy jest tworzenie lad wystawienniczych i stoisk targowych, obok których nie da się przejść obojętnie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem służą fachową pomocą!