Close

28 sierpnia 2023

Jak zaprojektować stoisko targowe na miarę XXI wieku? Uchylamy rąbka tajemnicy!

Twoja obecność na branżowym wydarzeniu to bardzo ważny dzień, który może powiększyć grono obsługiwanych przez Ciebie Klientów. W miejscach, gdzie znajdziesz najwięcej osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami, musisz wyróżniać się na tle konkurentów i swoim stoiskiem nie tylko przyciągać uwagę przyszłych kontrahentów, ale przede wszystkim zachęcić ich do nawiązania współpracy. Chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować wyspę godną XXI wieku? Sprawdź!

Zamów swoje stoisko targowe w Omega System. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie

Funkcjonalność, estetyka i dopasowanie do brandu. Te 3 zasady w projektowaniu stoisk targowych praktycznie gwarantują końcowy sukces. Wszystko wygląda przyjaźnie i stosunkowo prosto, ale w rzeczywistości stworzenie idealnej wyspy targowej będzie nie lada wyczynem. Chcesz zrobić to samodzielnie? Zapomnij! Pomoc doświadczonych specjalistów będzie w tym przypadku ważna i niezbędna. Jako doświadczony producent gwarantujemy Ci stoiska targowe wywiązujące sie ze wszystkich obecnie panujących standardów. Stworzyliśmy autorski system ram QUBE, który jest najnowocześniejszym rozwiązaniem na rynku, umożliwiającym projektowanie lekkich, mobilnych i funkcjonalnych wysp. Chcesz więcej inspiracji od ekspertów? Skontaktuj się z nami!

Projekt stoiska targowego krok po kroku. Pokaż się z najlepszej możliwej strony

Zacznijmy od tego, jaki dokładnie charakter ma wybrane przez Ciebie wydarzenie oraz jaką rolę ma pełnić w nim Twoja firma. Na najpopularniejszych eventach zachodzi potrzeba zaprezentowania oferty lub asortymentu. Twoja wyspa musi być do tego dostosowana. Otwarta przestrzeń, różnego rodzaju lady, regały bądź nośniki multimedialne – to dzisiaj absolutnie obowiązkowe wyposażenie w tego typu miejscach. Powinieneś być gotowy również na bezpośredni kontakt z Klientem. Tutaj warto wykorzystywać wcześniej wspomniane lady bądź specjalne utworzone stanowiska, gdzie zamontowanie dodatkowo komputera usprawni obsługę gości podczas eventu. Jako doświadczeni specjaliści wiemy, że zbyt mocne „zagracenie” stanowiska nie będzie mile widziane u Klientów. Zamiast tego, powołaj się na naszą wiedzę i zapytaj o racjonalną gospodarkę i tak mocno już ograniczonego miejsca. Oferujemy Ci również personalizację stanowiska pod brand. Logo, hasła reklamowe i krótkie prezentacje to kolejny punkt na obowiązkowej liście projektu wyspy.