Close

8 maja 2023

Kreatywna ścianka reklamowa – jeden przedmiot, masa możliwości

Ścianka reklamowa stanowi jeden z najpopularniejszych tradycyjnych nośników reklam. Przez swoją dużą powierzchnię, można prezentować na niej wiele informacji okraszonych wysokiej jakości grafikami. Tekstylny stand posłużyć może między innymi do kompleksowego przedstawienia danej oferty lub zachęcenia potencjalnych klientów do interakcji w postaci zrobienia sobie zdjęcia na kreatywnym tle, jakie stanowić może ścianka reklamowa. To właśnie ze względu na swoje różnorodne zastosowanie tak wielu przedsiębiorców decyduje się wdrożyć ścianki reklamowe do swojej kampanii promocyjnej. W Omega System specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu systemów ram na specjalne zamówienie naszych Klientów. Możemy śmiało stwierdzić, że ścianki reklamowe to nasza specjalność, a dowodem naszych słów są liczne realizacje, jakie przyszło nam stworzyć.

QUICK, BIG, MUSSEO, czyli ścianka reklamowa niejedną ma formę

Odpowiednio przeprowadzona kampania marketingowa stanowi dziś klucz do sukcesu firmy. Ścianka reklamowa to prosty, a jednocześnie efektywny sposób reklamy tradycyjnej, stosowany najczęściej w przestrzeni publicznej. W Omega System dysponujemy szeregiem ram, które jesteśmy w stanie dostosować typowo pod wymagania naszych Klientów. Dostępne u nas modele QUICK, BIG, MUSSEO różnią się między sobą formą zastosowania, jednak łączy je przede wszystkim cel, jakim jest skuteczna promocja marki. Nasi specjaliści są w stanie stworzyć systemy na miarę potrzeb każdego Klienta, dostosowując projekt do jego indywidualnych celów i wymagań. Co może znaleźć się na ściance reklamowej? Dosłownie wszystko; począwszy od ciekawych grafik, aż po szereg tekstów czy haseł reklamowych – ogranicza Cię tylko i wyłącznie własna wyobraźnia oraz miejsce do zapełnienia na ściance. Prócz zalet związanych z estetyką tego rodzaju rozwiązań, istotna jest również funkcjonalność tego typu ścianek. Trwała, lekka i aluminiowa konstrukcja zapewnia stabilność ekspozycji, a przy tym sprawia, że montaż i demontaż naszych ścianek jest bezproblemowy – między innymi dlatego nasze produkty doskonale nadają się do aranżacji stanowisk podczas licznych targów branżowych. To właśnie na tego typu eventach ważna jest właściwa prezentacja.

Co składa się na cenę ścianki reklamowej?

Ścianki reklamowe Omega System nie posiadają jednej ceny. Wynika to głównie z faktu, że do każdego zlecenia podchodzimy wysoce indywidualnie, a przy tworzeniu systemów reklamowych bazujemy głównie na potrzebach Klientów. Na ostateczną wycenę projektu i realizacji wpływa przede wszystkim jego skomplikowanie, ilość włożonej pracy oraz fakt, czy zamawiający życzy sobie dołączenie dodatkowych akcesoriów. Takie podejście pozwala nam dokładnie odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, którzy reprezentują różne branże, a co za tym idzie – potrzebują spersonalizowanej ścianki reklamowej w atrakcyjnej cenie adekwatnej do jakości.