Close

29 listopada 2022

Targi – okazja do zaprezentowania się szerszemu gronu odbiorców

Targi biznesowe to jedne z najważniejszych wydarzeń branżowych dla wszystkich przedsiębiorców; dają one możliwość prezentacji własnej działalności nie tylko na oczach potencjalnie zainteresowanych osób, lecz również innych posiadaczy własnego biznesu. Aby jednak wyróżnić się wśród tłumu, należy najpierw odpowiednio zadbać o swoje własne stanowisko. Jako rozwiązanie idealne, Omega System prezentuje system ram QUBE – nowoczesne ścianki reklamowe, na których możesz umieścić logo swojej firmy, chwytliwą treść czy zdjęcia, dzieląc się z innymi historią swojej marki. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne ścianki targowe przetrwają z Tobą niejeden event branżowy! Dlaczego warto skusić się na taką formę reklamy? Chętnie to wytłumaczymy!

Ścianka targowa jako wizytówka dla każdego przedsiębiorcy

Ścianka reklamowa przeznaczona na targi powinna być dopracowana pod każdym względem – nie bez powodu określiliśmy ją mianem wizytówki dla każdego przedsiębiorstwa. Odpowiednio eksponowana reklama to klucz do zdobycia większego zainteresowania w gronie Klientów, a co za tym idzie – skuteczne budowanie świadomości marki. W sezonie letnim często zdarzają się wydarzenia otwarte, organizowane na świeżym powietrzu – każda nasza ścianka targowa jest na to przygotowana, bowiem wszystkie są odporne na działania niekorzystnych warunków pogodowych. Nie musisz martwić się, że kolory staną się bledsze pod wpływem intensywnie świecącego słońca, lub ścianka ulegnie szybkiemu zniszczeniu w związku z deszczem. Nasze produkty zostały opracowane według najnowszych technologii, a przed przystąpieniem do każdego zlecenia staramy się jak najlepiej dostosować formę ścianki targowej do wymagań przedstawionych nam przez Klienta. Dzisiejsze ścianki targowe wcale nie muszą być nudne! Ich forma daje ciekawe pole do popisu, bowiem można z nich uczynić integralną część całej prezentacji swojego biznesu.

Krok po kroku, czyli etapy współpracy z Omega System

Ścianka z grafiką na zamówienie zrealizowana przez naszą firmę to nie tylko gwarancja wysokiej estetyki wykonania, lecz także kwintesencja funkcjonalności. Dzięki nowoczesnym technikom druku i produkcji możemy stale poszerzać swoją ofertę o coraz nowsze modele oferowanych przez nas produktów. Podejmując się współpracy z naszą firmą, przechodzimy przez trzy etapy:

  • koncepcja – szczegółowy wywiad pozwoli nam lepiej poznać Twoje oczekiwania co do formy reklamy;

  • projekt – dopracowujemy system ram aluminiowych, dostosowując go do Twoich wymagań i potrzeb;

  • produkcja – wdrażamy projekt w życie, a po krótkim czasie otrzymujesz go do rąk własnych.

Ścianki targowe to nasza specjalność; dowodem ku temu są liczne realizacje dla topowych przedsiębiorców z wielu branż. Nasze systemy QUBE możesz wykorzystać wszędzie, a ich montaż i demontaż jest bardzo prosty. W dodatku są one lekkie, dzięki czemu transport nawet najbardziej skomplikowanych kombinacji ścianek nie stanowi żadnego problemu.